Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Közületek aki használja a...

Közületek aki használja a Windows 8.1-es op. Rendszert, annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, amióta megjelent, használom, szerintem nagyon jó operációs rendszer!


Persze megoszlanak a vélemények.


Mindent felismer, mindent futtat, és még gyors is.


(mellesleg minden operációs rendszer nagyon jó, csak akik nem értenek hozzá azok szidják :-) )

2014. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fantasztikus! Fél perc volt rájönni a logikájára, a legtovább az tartott, hogy azt, ami a start menün is kint van (Ez a gép, Dokumentumok, Vezérlőpult, stb.), de egyébként a legújabb frissítések óta ugyan úgy kell használni, mint a start menüt. Rányomsz a Start gombra, elkezdesz írni: keresés. A Kezdőképernyő alján van egy lefelé mutató nyíl: minden program. A leállítási lehetőségek is kint vannak egyből. Ahogy nekem van berendezve, úgy nekem nagyon kézre áll. Ugyan az, mint a Start menü csak nagyobb és (szerintem) jobban néz ki.

A sebességre, kompatibilitásra, stabilitásra se volt eddig panaszom. :-)

2014. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hogy azt, ami a Start menün is kint van (...) kitegyem a Kezdőképernyőre
2014. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi legjobb oprendszer szerintem én nehezen mondtam le a win7-ről a win 8-at át is ugrottam és win 8.1 pro ra váltottam kb fél éve.

Nagyon jó, gyors, egyszerü kezelőfelület, minden testreszabható, egy kis karbantarással alapon 0,8 gb memóriát foglal nálam.


Megéri váltani win 8.1 pro-ra (enterprise felesleges)

2014. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Király! Marha gyors. Megbízható. Most hogy van már hozzá egy rakat frissítés; sok mindent fejlesztettek, javítottak benne. Szerintem állat rendszer lett.


Csak azt nem értem, minek kell új rendszert kiadni 2015 tavaszán, mikor még a 8.1-et se ismeri a világ 3/4-e. Most akkor még megcsavarják egy 9-essel. De fognak örülni az átlag felhasználók. :DD

2014. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is amióta megjelent azóta használom! Fenomenális!! Könnyen meglehet szokni, egyszerű a használata, könnyen átlátható! Esztétikusabb és gyorsabb is mint pl egy win7.

Nincs olyan eszköz amit ne ismerne fel automatikusan ha meg mégis van akkor is pár perc alatt lehet telepíteni. Ajánlom a számodra hogyha azon mérlegelsz hogy felrakd-e.

2014. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!