Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung TV-ről pendrivra...

Samsung TV-ről pendrivra felvett filmet hogyan lehet átalakítani normál videóvá?

Figyelt kérdés

Úgy van hogy felvettem a filmet és a TV rendesen ki is hozzá de ugye én gépen akarom megnézni de rengeteg fájlt hoz ki. Ezeket: Telepítési információ, MDB fájl, MTA fájl, SRF fáj és SS fájl. Ezeket nem lehet valamivel összerakni egy rendes filmmé? (Olyanná ahogyan a tv is mutatja?) A válaszokat előre is köszönöm.


A kérdésbe írtam volna de túl hosszú volt ezért ide irom: Samsung TV-ről pendrivra felvett filmet hogyan lehet átalakítani normál videóvá? (Rengeteg fura fájlt ad ki és nem az alapból felvett filmet, mármint a TV a filmet mutatja de én gépen is meg akarom nézni de így nem tudom, tudtok mondani olyan programot vagy valamit amivel át lehet alakítani azt a sok fájlt egy teljes filmmé? )



2017. júl. 4. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind a felvett filmhez tartozó fájlok? Mert akkor ha ezekhez hozzá férsz ki kell rippelned és kész mivel ezek DVD-be lettek írva.
2017. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

A tévékkel felvett filmet csak ugyanazzal a készülékkel tudod megnézni mert felvétel közben kódolják az anyagot.

2017. júl. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lali51 ***** válasza:
#2+1
2017. júl. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ez így is van...
2017. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogy kerülnek fel a TV-ről felvett sorozatok részei az internetre? Szerintem lehetséges ezt valahogy megoldani, de nem tudom hogyan.
2017. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hintalow ***** válasza:
Ugy, hogy nem TV-vel veszik fel, hanem pl. androidos set top boxal
2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet megoldani?
2017. júl. 5. 15:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha ez nem megoldható akkor nincs valami készülék amivel ha felveszem akkor autómatikusan megtekinthető gépen is?
2017. júl. 5. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 már megírta, milyen készülék kell...
2017. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg. Köszi
2017. júl. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!