Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi dönti el, hogy egy szövegbe...

Mi dönti el, hogy egy szövegben utólag való beleírásnál "kicserélődnek" a karakterek, vagy engedi beleírni a szót? És hogy lehet ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Szóval többször előfordult már velem, akár itt a gyakorin is kérdés gépelésekor, vagy a WordPad-ban is, hogy utólag bele akartam írni egy szót a szövegbe, és nem tudtam, mert nem csak simán beleírta a szót és "tolta maga előtt" az eredeti szöveg többi részét, hanem az történt, hogy a meglévő szöveg karaktereit "cserélte ki" az újonnan begépelt szövegre...


Ugyanazokon a programokon / helyeken belül is egyszer így csinálja, egyszer meg úgy. És nem tudom, mitől függ, mikor melyik van "érvényben", illetve nem tudom, hogy lehet átváltani egyikről a másikra... Az a "kicserélős jellegű" nagyon bosszantó tud lenni...


Elég bonyolult megfogalmazni, remélem, érthető azért, hogy mi az a jelenség, amiről beszélek. Sajnos a Google-ben meg Súgókban is épp ezért nem tudok rákeresni, mert nem tudom, mire keressek rá... :-/


Előre is köszönöm, ha valaki megadja a választ! :-)



2017. júl. 5. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Insert billentyű?
2017. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN! KÖSZÖNÖM! <3
2017. júl. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!