Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, akik elzárkóznak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik elzárkóznak a biszexuális férfiakkal való ismerkedéstől: az mennyire tudná megváltoztatni az álláspontotokat, ha egy korábbi párotokról/szexpartneretekről is kiderülne utólag, hogy biszex volt?

Figyelt kérdés
Statisztikailag úgy tűnik, hogy sok nő kerül élete során legalább egyszer valamilyen intim kapcsolatba olyan férfival, aki valamilyen szintű biszexuális irányultsággal rendelkezik. Szóval az is benne van, hogy voltatok már bi pasival, csak nem tudtatok róla. Ha mondjuk egy kimondottan pozitív korábbi élményhez kapcsolódó férfiról derülne ki, hogy biszex volt, akkor is úgy gondolnátok, hogy nem akartok ilyen emberrel ismerkedni?

2017. ápr. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen információ utólag teljesen lerombolná a képet a kimondottan pozitív korábbi élményről. Ha az egyik páromról utólag tudnám meg, hogy biszexuális, és ezt eltitkolta előlem, eléggé átverve érezném magam. Szerintem elég jelentős infó az emberről az, milyen a szexuális orientációja, aki ebben nem tud őszinte lenni egy párkapcsolatban, azt én nem tudom pozitívan értékelni.

Ennyiben hatna rám a dolog, kiábrándulnék teljesen a régi jó élményekből, hiszen át lettem verve, hazudtak nekem egész idő alatt.

2017. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy biszex pali udvarol egy lánynak ő is azért teszi mert megakarja szerezni.A legjobb oldalát igyekszik mutatni mint minden csábító.Mellesleg a nők is pont ilyenek.Ezért van a összes praktika és rituálé.

Úgy gondolom nem igazán esélyt növelő bemutatkozás az hogy "Szia Pista vagyok és egyébkén néha én is szopok"

2017. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elozo partnerrol sokk minden titok.

De. En imadom a meleg ferfiakat es biszex alkalmi kapcsolatokra hajtok foleg. Vedekezes termeszetesen.

Es gyerekkorom ota vonz ez.Sajat nem viszont soha.

2020. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudta/nem volt benne biztos akkor, mikor egyutt voltunk nem zavarna.De ha tudta es tudatosan eltitkolta az inkabb kiabrandito lenne. Engem zavarna, ha biszex lenne... Nem szep dolog, de nem tudok vele mit csinalni. Alapbol koztudott (tisztelet a kivetelnek) hogy a biszex pasik felredugnak.
2023. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!