Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Mikro SD és...

Mi a különbség a Mikro SD és a Mikro SDHC memóriakártya között?

Figyelt kérdés
Ha a telefonomba SD kell akkor az SDHC-t nem tudom vele használni?
2017. júl. 5. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kártyák nevében a HC és XC jelölés csak a kapacitásra vonatkozik. Méretben, csatlakozásban és működésben sem különbözik a többi MicroSD kártyától, mert mindhárom ugyanaz. Van ahol meg sem különböztetik őket, mert csak az a lényeg hogy MicroSD-ről van szó és nem más méretről. Így ki kell próbálni hogy a kompatibilitás leírása pontatlan-e, vagy tényleg nem megy. Jellemzően menni szoktak.
2017. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

A microsdhc fényképezőgépbe és hasonlókba jobb, mivel jobban bírja a gyakori írást, olvasást

Én legalábbis így tudom

2017. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a class jelzés amire te gondolsz (Class 6, 8, 10, stb..) és az írási-olvasási sebességhez van köze.

A HC és XC jelzés kizárólag a kapacitásról szó, de a kártya ugyanaz.

2017. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4GB tól egészen 32GB-ig Micro SDHC nak mondják, totál ugyan az csak egy kis név tuning. Kb 2009 től minden telefon és hasonló eszköz támogatja legalább 16-32GB ig a kártyákat. Az XC az meg már inkább 2012-13 tól kezdett terjedni.
2017. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. júl. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!