Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zúg a fejhallgató mikrofonja...

Zúg a fejhallgató mikrofonja de biztos hogy a földeléssel van a baj?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a fejhallgató mikrofonjának ilyen havi szinten elmegy a kedve az élettől és folyamatosan csak zúg. ha hozzáérek a gépházhoz akkor nem, erről olvastam hogy földhurok vagymi a rák. Viszont ez olyan hogy egyik napról a másikra megjavul és ugyan úgy működik tovább. illetve ha elromlik, és rádugok a gépre egy másik mikrofont azzal megy rendesen.

2017. júl. 6. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2017. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr. V. ***** válasza:

A fejhallgató testje szimplán nem érintkezik. Jack dugók/aljzatok esetében ugye az az első, ami el szokott romlani, mert az van kívül. Amikor zúg és mondjuk kicsit megnyomod a csatlakozót valamilyen irányba és elhallgat, akkor ez a baja.

Nem minden jack dugó egyforma. Van amit könnyű kihúzni, van amelyiket rángatni kell. Tehát a végének a formája, vagy az elválasztó szigetelések szélessége, tized milliméteres vastagság-különbség okozhat ilyen problémát.

2017. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért javul meg csak úgy és aztán miért megy tönkre? és másikkal miért működik?
2017. júl. 6. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltam USB-s hangkártyával és ugyan az a baja
2017. júl. 6. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Elromlott, vagy eleve rossz is volt.

Egyébként a kérdésben te magad szépen le is vezeted. legközelebb egy word dokumentumba szerkeszd ki a kérdésed, és rögtön a választ is megkapod.

2017. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De mondom hogy random működik 3 hónapig aztán 3 napig nem.

Én nem gondolnám hogy a fejhallgatóval lenne a gond.

2017. júl. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!