Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép megérne 39ezret?

Ez a számítógép megérne 39ezret?

Figyelt kérdés

Van az ismerősi körömben egy számítógép 39ezer forintért,nem igazán értek ehhez a dologhoz ezért kérem ki a ti véleményeteket,egyébként aki eladja azt mondta,hogy nagyon olcsón adja.Amire kellene:windows 10 akadásmentes gyors futtatása,irodai programok,egy-két játék(ets 2,gta 5,dirt rally) kb ennyi.

Specifikációk:

-intel core 2 extreme processzor

-gtx 670 2gb videókártya

-16 gb ddr3 ram

A válaszokat köszönöm.



2017. júl. 6. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ez eléggé sántít. Ha tényleg ilyen cuccok vannak benne, akkor azok vagy már tönkrementek, vagy hazudik, vagy valami nagyon nincs rendbe a géppel.
2017. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 igen bocs vannak hibái is,azért ennyi,mert kell bele egy táp,illetve kell bele tároló még,meg a háza össze van horpasztva,de kölcsön táppal kipróbáltuk,és windows 7-tel elindult.
2017. júl. 7. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Így viszont már más a dolog. Ebben az esetben szerintem megéri.
2017. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amarok Tonrar ***** válasza:

"a háza össze van horpasztva"


Az a kisebbik baj, de akkor a házon belül is sérültek alkatrészek.

2017. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A házon belül nem sérültek alkatrészek,mert eleve a sérült házba lett építve ez a gép,a gépház egy irodai gépé volt,csak ezt sikerült az ismerősömnek akkor szerezni,amúgy táp azért nincs benne,mert azt a régi gépébe átmentette.
2017. júl. 7. 00:16
 6/9 A kérdező kommentje:
*bocsi az új gépébe mentette át ebből a tápot.
2017. júl. 7. 00:17
 7/9 anonim ***** válasza:

core 2 extrem az 2 magos proci 775 -ős ami gyenge 12 éves , manapság és semmire nem elég 2 fizika magos proci !!

16 giga ramnak 14 ezer

gtx 670 25 ezer a piaci ára

így jött ki a 39 ezer .. tehát csak egy üzleti fogás hogy konfigként tünteti fel hogy waoo hu de olcsó közben meg csak piaci áron veszel valamit ami se jól , se rosszul nem jársz.

2017. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:

A Core 2 extreme processzorok mind négy magosak, ha jól sejtem. A felsorolt játékoknál meg ezekre számíthatsz

GTA 5 [link]

Euro Truck sim2 [link]

Dirt Rally [link]

Ha fontos neked a számítógép és a játék és nem ver földhöz 40 ezer, akkor talán megéri.

A memória mennyisége nekem kicsit gyanús. Akkoriban nem támogattak ennyit a szimpla alaplapok. Nekem pont van véletlen egy ilyen összeállítás; Core quad Xtreme egy nem utolsó lappal - Asus Maximus Extreme- és az legfeljebb 8 GB-ot kezel. [link]

2017. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na erre a memóriás dologra nem is gondoltam gábor ! pedig igaz. lga 775 csak 8 giga ramot kezel !
2017. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!