Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alább megadott két laptop...

Az alább megadott két laptop közül szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Ez az egyik:

[link]


Ez meg a másik:

[link]


Azért gondoltam ezeket, mert állítólag ezeken lehet játszani is, viszont persze tudom, hogy sok játékot és nagy játékokat nem bír el ez sem...Az első azért tetszett inkább, mert van rajta egy előre telepített OS, így nem kell azzal is bajlódni...:)


Ha tudtok, akkor küldhettek más jó laptopokat is, akár olcsóbban is, mert ezeknek az ára, nem éppen pénztárca barát...:/


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. júl. 7. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem ér egy fillért se ráadásul ha román boltban veszed, akkor a garanciával is szívni fogsz. Ilyen erős hardverhez sokkal komolyabb hűtés kell, mint amit ezekbe szereltek. Hiába erős a vga meg a cpu, ha a túlmelegedés miatt vissza kell vennie az órajeleket és csak félgőzzel tud működni a gép. A gépház meg full műanyag, semmi tartása. De ha nem hiszel nekem, menj el egy boltba és fogd kezedbe ezt a gépet, garantáltan elmegy tőle a kedved.

Nem véletlen, hogy ez a legolcsóbb ebben a kategóriában. Ha jót akarsz magadnak, nézz inkább Dell 7567-et vagy Lenovo Y720-at és magyar boltban vedd, ne külföldiben. És arra is figyelj, hogy olyan magyar boltban, ami nem szürkeimportos gépeket árul.

2017. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dongaben ***** válasza:
Ha Romániában él a kérdező, azért más a helyzet.:) A többi jogos! Komolyabb megerőltetésnél nem lehet laptophűtő nélkül használni. (Bár, ez sok komolyabb gépre is igaz.)
2017. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, Romániában lakom :) de amúgy is arra gondoltam, hogy megnézem majd boltokban is, nem rendelem egyből meg a netről, csak előbb gondoltam kinézem, vagy legalább körülnézek.


Tudnátok akkor ajánlani hasonló árkategóriában laptopokat ha nagyon szépen megkérlek?

2017. júl. 7. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Írtam kettőt is. Adott típuson belül már ki tudod választani a konkrét gépet felszereltség és ár függvényében.
2017. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na és mit gondoltok ezekről? (bocsi, de nem nagyon kaptam meg magyar oldalakon :/ )


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 7. 14:24
 6/11 A kérdező kommentje:
2017. júl. 7. 14:42
 7/11 Dongaben ***** válasza:
Én ASUS-t ajánlanék, de pontos típust nem tudnék mondani, mert asztali gépben "utazom". Laptopot csak egyszerű, hétköznapi dolgokra használok. Viszont, sok ismerős mondja, hogy az ASUS az jó ebben...
2017. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül egyiket sem ajánlanám. Y520-at megbeszéltük, Omen az még rosszabb, mert ott nem csak a gyenge hűtés, hanem a vékonyítás is a túlmelegedést támogatja, képes a gép külső burkolata 54 fokra melegedni, ami már konkrétan éget. Dell 7566 ugyanúgy. A Pavilion meg egy belépő szintű gép, ami max 200k-ért megéri, de annál drágábban már nem.
2017. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a túlmelegedést nem lehet meggátolni külső hűtő berendezéssel? Vagy az nem elegendő?
2017. júl. 7. 16:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Az csak placebo. 1-2 fokot segíthet, de annyival semmire nem mész, mert itt 90+ fokokról beszélünk.
2017. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!