Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alatt sikeres audio...

Windows 7 alatt sikeres audio CD iras utan miert nincs a lemezen semmi?

Figyelt kérdés
3 kulonbozo szoftverrel ( windows media player, Asampoo, CD burner XP) probaltam audio cd-t irni ( sebesseg 8x es 16x kozott), a programok kozoltek az iras sikeres. De a CD-n nem latszik semmi, sot a kovetkezo probalkozasnal a program jelzi, ok ures irhato... Valakinek otlete, h miert van ez? Hewlett Packard Compaque laptop es TSSTcorp CDDVDW TS-L633M ATA Device meghajto.

#Windows 7 #cd írás #CD lejatszasi problema
2017. júl. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ír ki a lemezre, milyen fájlrendszert? jobbklikk/tulajdonságok
2017. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt megpróbálhatod, hogy az íródat eltávolítod az eszközkezelőben, és újraindítás. Felteszi újra a driverét.
2017. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AntZ ***** válasza:

„Gyakorlatilag a CDA fájlokat az operációs rendszer hozza létre. Ezek a fájlok tulajdonképpen csak mutatók, melyek speciális track-re hivatkoznak és nem tartalmaznak semmilyen zenei PCM-információt (Pulse Code Modulation = impulzus kódolt moduláció). A CDA fájlok mindegyike 44 bájt hosszú, amely tartalmazza a szám hosszát és egy speciális Windows parancsikont, amelynek segítségével a felhasználó elérheti a zenei tartalmat.

Ha a zenei CD-k tartalmát szeretnénk számítógépre másolni, akkor ehhez át kell ültetni olyan formátumba, amelyet a HDD is képes tárolni. Ezt a műveletet rippelésnek hívjuk. A lehetséges cél-formátumok: WAV, MP3, FLAC és sok egyéb...”

[link]

2017. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszokat, bocs hogy kicsit keson reagalok. levettem az irot, majd o feltelepitette magat. Elotte ellenoriztem a drivert de ennel frisebb nem volt. a problemat valoszinu az ujratelepites oldotta meg.

Kedves AntZ koszonom de ezekkel en is tisztaban vagyok, es itt nem ripelesrol volt szo , hanem adott zenei anyag ( kulonbozo formatunban levo notak) Audio CDre valo irasarol.

Megegyszer koszonom mindenkinek!

2017. júl. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!