Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Okostelefont szeretnék vásárolni max. 100000 ft-ért. Olyat szeretnék, aminek jó a kamerája és kibír két évet, nem fagy le. Nem szeretnék iphonet (de ha szerintetek jó az SE, akkor esetleg azt). Huaweiről mit gondoltok?

2017. júl. 8. 08:37
 1/4 Szabómarci001 ***** válasza:
Szerintem jó a Huawei.De jó a Navon M505, vagy a Honor is.
2017. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlhatnám a samsung mostani csúcsmodelljét, az S8-at ami mellesleg gyönyörű és hardverileg/szoftverileg is rendben van, jól van optimalizálva. Nagyon jó képstabilizátor van benne szóval remek képeket lehet vele készíteni, ja meg persze jó a kamera maga is. 12MPx bőven elég így is szép képeket készít és képes 4K felvételeket is készíteni. Mondjuk az árral van itt gond, 176 000Ft-tól láttam a legolcsóbbat :D A második legnépszerűbb telefon az árukeresőn a Huawei P10 Lite és ez bőven 100 000Ft alatt van, 77 000Ft-tól van kb fent a neten.

[link] Ez is egy Huawei-től származó telefon, Honor 6X. Elég jól fel van szerelve, dupla kamerás és a másodlagos hátlapi 2MPx-es az elsődleges meg 13MPx. Árban nagyon jó, 63 900Ft-tól kapható de ha megbízható oldalról akarsz rendelni a legolcsóbb 67 500Ft, a Btel-en találod meg.

2017. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszatérve. Az aksijára sem lehet panasz szerintem, 3340mAh. Ja meg 5.5" a kijelző, nem pici telóról van szó.

[link]

Én így kerestem rá az árukeresőn, ezeket a szűrőket nyomtam be. Manapság már a 4 mag az a középkategória és mellesleg nem is elég úgy vettem észre ezért is jelöltem be a 8 magot.

2017. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!