Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az utorrent ezt a hibát irja...

Nyarierik123 kérdése:

Az utorrent ezt a hibát irja ki: A rendszer nem találja a megadott fájlt (ReadFromDisk). mi a megoldás?

Figyelt kérdés

már vagy 1 hete töltök egy játékot és 95.6%-nál ez a hibaüzenet fogad: "A rendszer nem találja a megadott fájlt".

Már mindent próbáltam, de semmi sem segített :(

ez a letöltés nagyon fontos nekem, kérlek segítsetek!!!



#hiba #letöltés #readfromdisk
2017. júl. 8. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már _mindent_ próbáltál, akkor mi sem tudunk segíteni.
2017. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem az lehet a gond hogy az extratorrent magnetjéről indítottam a letöltést(ezt a letöltőoldalt megszüntették)
2017. júl. 8. 19:52
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor indítsam ujra a letöltést egy másik linkről?
2017. júl. 8. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Töröld az utorrentet és használj helyette valami mást. Szinte bármi jobb mint az.
2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azóta megint elkezdtem letölteni, már 63%-nál tartok és még hál isten semmi hiba nem volt :)
2017. júl. 10. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:

de szerintem ez a hiba megint elő fog fordulni, mert rájöttem hogy akkor írja ki ezt a hibát ha elfogy minden zöld rész az elérhetőből :(


mit javasoltok????

2017. júl. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!