Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemen visszakereshetők a...

A gépemen visszakereshetők a korábban q webes felületben leütött karakterek?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam az email fiókomhoz tartozó jelszavamat, amit pár jeletkezés erejéig tudtam de elfelejtettem. Párszor bejelentkeztem tehát beírtam a böngészőmbe, azt valahogy vissza tudom keresni?? Nagyon fontos lenne :( (keylogger és hasonló programok nem jók, mert gondolom azok csak a program telepítése utáni leütött karaktereket tárolja :/)
2017. júl. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
alapértelmezetten nem.
2017. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És sehogy nem tudnám feltörni az email fiókomat? :S
2017. júl. 8. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Pont úgy kell, ahogy britney spears fiókját. Sz'al ha a sajátoddal sikerrel jársz, gondolj a közösségre és ránk is - hátha találsz fotókat!
2017. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De Britney még nem lépett be a postafiókjába a gépemről, de értelek, kössz azért.
2017. júl. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!