Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a számító...

Miért nem kapcsol be a számítógépem legelső bekapcsoláskor? ( több lent )

Figyelt kérdés
Megvettem minden cuccot a gépemhez ami kell hozzá.(újszerű gépről van szó) Össze is szereltem meg minden. Rá dugom a 220-at a tápra, a tápon is felkapcsolom a kapcsolót aztán próbálom bekapcsolni a gépet. De egyszerűen nem történik semmi, mintha egyáltalán nem kapna áramot. Ventik se rezzenek meg semmi.. Nem értem mi lehet a gond. Tippek ötletek ? Vagy mégis rosszúl kötöttem be valamit? Corsair rm650w moduláris tápom van.

2017. júl. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, valamit rosszul kötöttél be.
2017. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Miért nem kapcsol be a számítógépem legelső bekapcsoláskor?"


Miért második bekapcsoláskor bekapcsol a géped?

2017. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem hogy teljesen új gépről van szó amely még egyszersem volt még használva / bekapcsolva szóval teljesen szűz még, de összevan rakva csak nem indul amikor beakarom kapcsolni.. Na mind 1 elviszem megnézetem nemtudok jobbat..
2017. júl. 8. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem.Tegyük fel a tápegység működik és minden alkatrész jó,beleértve a kábeleket is


Ebben az esetben kapásból az jut az eszembe hogy rossz helyre dugtad rá a bekapcsoló gombhoz tartozó kábelt (PW) Csak ezért nem érdemes elvinni szervízbe mert lehúzhatnak ezért az apróságért.Bizonyosodj meg róla hogy jó helyre dugtad e a bekapcsoló gomb kábelt.Az alaplapon lévő PW-re kéne rádugni.A Reset környékén van

2017. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szereltel meg ossze gepet?

a kapcsologombot bekototted?

2017. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alaplapnak a használati utasítását követtem hogy az előlapi dolgokat hova kell dugni(power sw, power led, reset sw, hdd led stb)és ugye ezekbe beletartozik a bekapcs gomb is, szal elvileg jónak kell lennie.
2017. júl. 8. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a bekapcsoló gomb kábele hibásan van megjelölve.Jártam már így hogy hiába dugtam oda ahova gyárilag elő volt írva nem működött.Máshova kellett dugnom és úgy már jó lett.Próbálgasd szerintem máshova dugni
2017. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!