Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen átlagos használatra...

Teljesen átlagos használatra milyen laptopot?

Figyelt kérdés

Nagyon kis igényeim vannak. Netezés, filmezés, metin2, stronghold crusader, COD, NFS, szóval elég kis gépigényű játékok, programok.

Annyit áruljatok el nekem, kedves számítógépszakértők, hogy I3-as proci, 8giga memória elég nekem, vagy I5 procit (esetleg más fajtát, tényleg annyira értek hozzá, mint látszik) ajánlanátok? Esetleg akinek megesne rajtam a szíve, az emagról vagy mediamarktból vagy valamilyen megbízható oldalról tudna belinkelni laptopot 120-160 ezer forint környékén, ami megfelel az ilyen kisigényűeknek, mint én? Nagyon szépen köszönöm előre is.


2017. júl. 8. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos használatra a 120.000 az túl sok.Jóval olcsóbban ki lehet jönni ebből
2017. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most lehet az ellenkezőjét fogom mondani, de ha 160 a keret, és a játék is szóba jön, akkor vennék egy ilyet például. Használt, de a hardver az nem mindegy, ami benne van.


[link]


Vagy ezt:

[link]


Bár az Asus X-es széria nem az igazi, de ebben legalább nem U-s proci van (energia takarékos), stb.


Ez is jó tud lenni, ehhez Windows is van, eredeti:

[link]


Szóval én használtat néznék, jobb vételek vannak ebben az árkategóriában.

2017. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Egy metin 2 játékra minek kéne 160.000 FT-os laptopot venni?Ráadásul használtan?Még egy új laptop se hosszú élettartamú sok esetben,csak a hülyék vesznek 160-ért használt laptopot


Ha használt laptopot vennék 40.000-nél többet biztosan nem áldoznék rá,de még ez is jó indulattal lenne

2017. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik CoD, melyik NFS? Csak mert NFS az egy 25+ éves frencsájz, a CoD szintén nem tegnap előtt lett bemutatva. Újabb játékok érdekelnének? Csak mert sokan azért nem játszanak újabbakkal, mert nincsen meg a hardver, még a minimum se nagyon.
2017. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Elsősorban új laptopban gondolkoznék.

Cod2, Cod4, NFS-ből pedig UG2, most wanted, szóval abból is a régebbiek, új játékok nem igazán jönnek be. :D Van xboxom egyébként, tehát a laptopon tényleg csak ez a pár féle játék menne nálam, amiket xboxon nem élvezek/nem tudok játszani.

2017. júl. 9. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Játékra a minimum egy 940M-es vga, ami a 160-as kategóriában csak a nagyon gagyi gépekbe jut (spórolni kell a gyártónak is). Asus X sorozatot felejtsd el, ahogy a Lenovo gépeket is. Mindegyik rettenetes anyaghasználattal és elégtelen hűtéssel rendelkezik. Ami már jó, az a HP Pavilion, de ilyen hardverrel már az is közelíti a 200k-t.

Kompromisszumos megoldásnak az F5-ös Acert ajánlanám. Viszonylag jó a ház, I3-as cpu-val elbír a hűtése is (i7-tel már nem), van billentyűzetvilágítás és fullhd a kijelző. Mindezt 155k-ért tudja: [link]

Itt van róla teszt, ahol elég jól leírják az előnyöket és a hátrányokat: [link]

2017. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

#6


"Játékra a minimum egy 940M-es vga"


Hahó! Te a Föld nevű bolygón élsz? Ezek ősrégi játékok,akkor meg minek állítasz ilyen hülyeséget amikor még a leggagyibb laptopok is amik mostanában kijönnek probléma nélkül vinnék ezeket a játékokat? Minek akarsz rátukmálni a kérdezőre ennyire drága laptopot amikor neki fele ennyiért is jó lenne mivel mint írta KISIGÉNYÚ játékokkal akar játszani

2017. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!