Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó nyomtatót tudtok ajánlan...

Olcsó nyomtatót tudtok ajánlani, amibe nem horribilis a patroncsere, iskolai tananyaghoz kellene?

Figyelt kérdés
Járok tanfolyamra,meg majd egyetemre is és az anyagok mind word vagy power point formátumban vannak elküldve. Fárasztó a szememnek mindig sz.gépen vagy táblagépen tanulni, szeretném kinyomtatni,de rettentő drága mindenhol a nyomtatás. Megelégszem még a fekete-fehér nyomtatással is csak legyen valami. Viszont azt olvastam,hogy az olcsó nyomtatókba drágább a patron. Ez igaz? Nem értek a nyomtatókhoz egyáltalán. Segítség kellene. Próbáltam az e-bookot is de nem jött be,mert nem tudtam úgy váltani a tananyagok, oldalok között mint mondjuk a táblagépen. Vissza is vittem a boltba.

2017. júl. 9. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag fekete-fehér lézernyomtatót ajánlok, a tintásokra a gatyádat is rá fogod fizetni, ráadásul nem is bírják a sok száz oldalas igénybevételt. A lézer gazdaságos, villámgyors, nem pacázik, nem kenődik, évek múlva is olvasható marad a nyomat.

Mennyit szánsz rá? 18 ezerért már kapsz egy kiváló Brother nyomtatót:

[link]

Azért ajánlom a Brother márkát, mert jó minőségű, nagyon megbízható, és bármilyen típusú (utángyártott/utántöltött) tonerral működik.

2017. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A HP vagy a Canon a megbízhatóbb? A patronokhoz sem értek amúgy,jó hogy leírtad. :)
2017. júl. 9. 11:52
 3/5 A kérdező kommentje:
A Brothert nem ismerem mint márka,de ha nyomtatókban megbízható akkor bele merek vágni. Olvastam még hogy egyesek fekete-fehérben is csak akkor tudnak nyomtatni amikor színes patron van benne és kb. alig nyomtattak valamit máris kifogyott a patron. Na ezt szeretném én elkerülni. A szkennelés sem érdekel, bár mondjuk nem rossz ha azt is tudja, de én már a sima fekete-fehérrel is megelégszem,csak kézzel fogható legyen a tananyagom.
2017. júl. 9. 11:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lézernyomtató marad lehet.
2017. júl. 9. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az #1-es véleményét. Pontosan ugyanilyen Brother 1110-es nyomtatóm van. A dob és a toner külön cserélhető, ezért nagyon gazdaságos. A dob 10000 oldalt tud, a toner pedig 1000-et. Nemrég rendeltem bele tonert, 1900 ft-ba került+ posta természetesen, de így sem volt 3000. Szóval a fenntartása olcsó, a nyomtatás kiváló. Kell ennél több? Ezt vedd meg.
2017. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!