Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy melyik telefon jobb és,hogy miért. Melyik az amit ti megvennétek?

Sony xperia M5 dual vagy Sony xperia xa



2017. júl. 9. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
még érdekelne az is, hogy maximum 60000-ig ( de inkább kevesebb) milyen telefont ajánlanátok
2017. júl. 9. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Xperia M5
2017. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 doni1201 ***** válasza:

Specifikációiban szinte mindenhol jobb az M5:

Jobb processzorcsomag lényegesebben erősebb grafikus chippel, nagyobb felbontású kijelző, több rendszermemória, vízállóság.


Egyedül a hátsó kamera rekeszértéke (F2.2) marad el az XA megoldásától (kisebb F-érték = több fény = sötétben jobb képek).

+ Sajnos az M5-re már nem érkezik android frissítés, megálltak a 6-os főverziónál)

2017. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doni1201 ***** válasza:

Ha nem volt még Sony telefonod, akkor a X(Z) szériákon kívül én nem nagyon ajánlanám őket. Kezelőfelületükben szerintem felhasználó-barátabbak a délkoreai vagy a kínai márkák típusai.


55-60ezres ársávban ezeket érdemes megnézni:

Xiaomi Redmi Note 4

Huawei P9 Lite (2016)

Samsung Galaxy J7 (2016)

2017. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a xiaomi mediatek procikkal ellátott modelljeit el lehet felejteni, azok a processzorok nem jók. Snapdragon sokkal jobb, samsungtól az exynos, huaweitől a hisilicon kirin-ek. Ja meg a xiaomi google-mentes, nincsen rajta semmilyen alap google alkalmazás sem (play, youtube stb.) Azt leszámítva a többi korrekt márka. Samsung, Huawei (tőlük még a Honor), LG és esetleg még az asus de asusnál telótéren 0 tapasztalatom van őszintén.
2017. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A sonyt azért nem írtam oda mert szerintem felsőkategóriás sonyt érdemes venni csak. Volt már tapasztalatom vele azért mondom. Szóval azok biztos és jó márkák amiket írtam. Lg-k közül az összesben amibe valaha is bele futottam elég combos aksi volt, nehezen merültek úgy értem. A huawei-ek is jók csak meg kell szokni a főmenü nélküliséget és azt a fura kiosztású billentyűzetet. Jelenleg samsungom van de már régi viszont mikor vettem elég penge középkategóriás telónak számított. Jelenleg is azt használom (s3 neo). Pár hónapra volt alkalmam hozzájutni ingyen egy S6-hoz is és valami eszméletlen az a telefon. Kár hogy csak pár hónapig lehetett az enyém :/ Mind1. Honort még nem volt alkalmam használni, de mivel a huaweitől származik szerintem csak jó lehet.
2017. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!