Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Iphone vagy...

Szerintetek Iphone vagy Samsung a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem most is Samsung-om van (Samsung Galaxy A3(2016) és nekem jó bevállt,gyors igaz néha néha akad egy kis hiba kb fél éve van meg. Viszont elgondolkodtam hogy egyszer szeretnék majd egy ipheone-t mivel ahogy így látom nagyon gyors soha nem lassul be és ahogy látom a "selfieket" amiket készítenek azoknak is gyönyörű a képe (samsung selfit nem láttam olyat ami ütötte volna az Iphone minőségét). Persze rengeteg rosszat hallok az iphoneről hogy felpúposodik ha sokáig hagyod töltőn..stb kérlek aki Iphone fan vagy volt sok iphone-ja az mondjon már el mindent hogy miért érdemes venni!

2017. jan. 19. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy alsó-középkategóriás Samsungot nem érdemes összehasonlítani egy iPhone-nal, ami a csúcskategóriát képviseli. Abban az árkategóriában az Android sem akad/fagy.

Az iOS sokkal egyszerűbb rendszer, mint az Android, kisebb a hardverigénye. Ráadásul sokkal kevesebb készülékre kell optimalizálni a rendszert, mint az Android esetében. Ezek eredményezik azt, hogy az iPhone "soha nem lassul be" (de igen, belassul egy idő után az is :P).


Szóval felső kategóriában gyorsaság szempontjából mindegy, hogy mit vesz az ember, az iOS vs Android kérdést az egyéni preferencia fogja eldönteni. Ha neked a selfie a fontos, akkor nyilván olyan telefont érdemes nézni, aminek jó az előlapi kamerája (van ilyen Androidból is nyilván).

2017. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Hardveresen lehet hogy erosebb a samu, de szoftverileg a kozeleben se erhet. Ocska mokolt ingyenes f0s fut rajt, amit mar egy ev mulva magasrol le fog kakalni a samsung, es nuku tanigatas hozza.

Halkan megjegyzem, hogy 4 eves iphonehoz meg mindig jonnek a frissitesek, amik direkt az appletol, mindenfele gyartoi es szolgaltatoi mokolas nelkul.

Ha valamiert megse iphonet akarsz, akkor meg xiaomi es hasonlo feltorekvo markakkal is jobban jarhatsz.

2017. jan. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
A felpulosodik az hatalmas baromsag, meg talan a 3G/GS korszakban lattam olyat utoljara, de az se jellemzo dolog volt. Viszont az akksi tenyleg nem az erossege az iphonak (sem), ha az nagyon fontos akkor a plussosokat ajanlom; ha nem zavr a nagy meret.
2017. jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nevető harmadik a Huawei Mate 9. Próbáld ki, sokkal jobb, mint a kettő másik!
2017. jan. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha meg olcsóbb telefon kell, akkor Xiaomi-Vernee-Meizu hármasban néznék szét. Ezen kívül az Alcatel Idol mobilok is nagyon jók.
2017. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Mivel selfiket készítesz és csak a Samsung meg az iPhone létezik számodra, ezért azt mondtom, mindegy. A te IQ osztályodnak úgysem az ár/érték arány a fontos, hanem, hogy mivel lehet jobban villogni.
2017. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! kedves utolsó hogy így elítélsz. Nagyon félreértettetek. Ez csak egy példa volt hogy mit tapasztaltam az iphone-nál. Engem nem érdekel a márka,meg hogy drága telefon én hatékony,gyors telefont szeretnék. Szóval te nekem itt ne IQ-z mivel neked sincs több ha egy kérdés alapján ítéled meg az embert.
2017. jan. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!