Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tabletemen van egy mediaserv...

Batka1976 kérdése:

A tabletemen van egy mediaservice nevű program ami folyamatosan fogyasztja a netem es percenkenti ujraindulasaval lassitja is a tabot. Hogy lehet tole vegleg megszabadulni?

Figyelt kérdés
A cleanmaster nevu takarito program jelzi a jelenletet a programnak es trojai viruskent hivatkozik ra, de hiaba torlom le, ujra "visszakerul" a progi a tabomra!

2017. júl. 10. 10:59
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

MediaScannerService (médiatároló)

MediaMonitorIntentService (play)


DisableService nevű progival tudod kilőni (többnyire root ajánlott)... illetve Avira vírusirtóval is törölheted, ha valóban vírus.

"Takarító program" a nevéből adódóan takarításra készült, de nagy része parasztvakítás. Tehát ha takarít, nem fog neked vírust keresni. Elképzelhető, hogy ő maga rakta fel a vírust.

Beállítások-Apps- ott keresd meg a mediaservice-t és tiltsd az indulását, töröld az adatait, cache-t. Ha ott nem találod, a fenti programmal tiltsd le, vagy Titanium Backup Pro (root függő) is esetleg képes törölni, fagyasztani.

2017. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
instaláltam a tabra a disable service app ot, megtaláltam a médiatárolót, de mikor le akartam állítani akkor azt irta, h "failed to gain root access", h tudom ezt feloldani?
2017. júl. 11. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!