Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átmásolok egy számot a pendriv...

XCitroMx kérdése:

Átmásolok egy számot a pendrive-ra és rossz lesz a szám, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Letöltöttem 1-2 számot és ha gépen meghallgatom, akkor semmi baja, de ha átmásolom a penrive-ra, akkor megcsúszik a hang 5-10 másodpercenként. Vannak számok alapból rajta, de azokkal semmi baj nincsen, csak amiket most letöltöttem, azokkal ezt csinálja... Mi lehet a baj?

2017. júl. 13. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nagy a bitráta, és pici a pendrive olvasási sebessége, akkor előfordulhat, hogy nem lehet az adatot olyan gyorsan olvasni, mint ahogy a lejátszáshoz kéne. Persze ehhez elég extrém körülmények kellenek.


Mégis milyen formátumról és bitrátáról van szó?

2017. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hominida ***** válasza:
A pendrive-on nem tudsz zenét hallgatni, csak ha bedugod valamibe. Mibe dugod bele?
2017. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából, ha átteszem gépről és már a gépről megnyitom, már akkor rossz lesz a hangfájl.
2017. júl. 14. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megnézni? Mert amúgy eddig simán át tudtam másolni gond nélkül mindenféle hangfájlt. Ez a dolog csak most az elmúlt 1-2 napba jött be.
2017. júl. 14. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy a pendrive szar vagy a RAM-od vagy HDD vagy a SATAkábel. Az eredeti - gépre töltött - fájlt hasonlítsd össze a visszamásolttal pl Total Commanderrel. Ha nem egyezik akkor a fenti hibalehetőségek valamelyike áll fent.
2017. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hominida ***** válasza:
Ha pedig egyezik, akkor is lehet, hogy a pendrive lassú. Például azért, mert csak többedik próbálkozásra sikerül a tartalom byte-jait kiolvasni, bár én mintha úgy hallottam volna, hogy a flash memóriákban nincs automatikus hibaellenőrzés. A Total Commander azt is meg tudja mutatni, hogy egy fájl másolásakor mennyi a tényleges átviteli sebesség. Ha kisebb, mint ami a lejátszáshoz kell, és ugyanazon a porton más eszköz sebessége nem ugyanolyan alacsony, akkor megvan a hiba helye.
2017. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerezz kölcsön másik pendriv-ét, egyből rövidre zárod a lehetőségeket...
2017. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, mi lehetett a baj. itunes volt az alapértelmezett zenelejátszó (hogy a mobilomra könnyen át tudjak helyezni hangfájlokat) és azzal, azt megnyitottam, nem lehetett áthelyezni, mert meg volt nyitva továbbra is, akárhogy is kiléptem az itunes-ból. Így windows media playert állítottam be alapértelmezettre és máris jó!
2017. júl. 25. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi.

Én kerülöm ezt az itunes - t régóta.

WMP-nél azért vannak jobb lejátszók is. D

2017. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!