Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rossz választás volt ez a...

Rossz választás volt ez a pendrive? és milyennek számít et a márka?

Figyelt kérdés

régóta tervezgettem már venni egy pendrivot ma vettem egyet, ezt: [link]

nem tudom milyennek számít-e a Kingston ez is érdekelne igazából egy másik dolog miatt aggódom. az hogy mint látjátok nincs rajta ilyen kupak vagy hogy visszahúzható lenne a bedugható fém rész hanem csak egy elhajtható kis fémrész van körülötte amit visszahajtva is rések vannak két oldalt és arra gondoltam hogy az majd nekem idővel beporosodik és nem fog rendesen érintkezni dobhatom el az egészet :(


2010. júl. 9. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kingston az egyik legjobb márka
2010. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ilyen hülye megoldást tervezni rá....nem is tudom minek ezt így
2010. júl. 9. 14:29
 3/7 anonim válasza:
82%
Kinston jó márka. Sztem nem lesz gond a porosodással. A dizájn meg mindenért kárpótol. Sztem jól tetted, hogy megvetted :)
2010. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a boltban nem is figyeltem csak itthon hogy így mennyire tud porolódni :(
2010. júl. 9. 14:30
 5/7 A kérdező kommentje:
hát remélem...utólag sajnálkozni úgyis kár tudom. remélem azért nem lesz túl rövidéltű
2010. júl. 9. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Testvéremnek van egy ilyen, igaz az 4 GB-os.Neki lassan 3 éves lesz az a PendRive és még mindig működik:)
2010. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én rendeltem volna mediadeporól vagy xxl dvdről általában ott a dolgokat féláron megkapod
2010. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!