Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WhatsApp alkalmazásból hogyan...

WhatsApp alkalmazásból hogyan tudnék úgy üzeneteket lementeni, hogy azok WhatsApp nélkül megtekinthetőek legyenek számítógépen, pl. Word vagy PDF fájlban?

Figyelt kérdés

#WhatsApp #WhatsApp üzenetek lementése
2017. júl. 14. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem. Tisztában vagyok a OneDrive-os mentés lehetőségéről.
2017. júl. 15. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Végig olvastad a cikket? A végén ott a megoldás az 5. pontban:


"Amennyiben szeretnéd elolvasni a beszélgetéseidet a számítógépeden, küldd el magadnak egy .txt fájl formátumban WhatsAppról az e-mail címedre."


Sőt van ott egy link is (a mondat vége), ahol el is magyarázza hogyan kell.

2017. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gondolom a kijelölés+bemásolás egy textfájlba is hasznos lehet, esetleg végső esetben a képernyőfotó, bár ezekre még nem volt szükségem.
2017. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, végigolvastam. De említettem, hogy mely fájlban kérdeztem, hogy le lehet-e menteni - TXT az nem Word és nem PDF. Tehát sajnos nem lehet így lementeni - ez lett volna a válasz. Végül TXT-be ment egyenként :D
2017. júl. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!