Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a PC?

Miért nem kapcsol ki a PC?

Figyelt kérdés

egyszerűen van hogy eljátssza a gépem hogy nem teszi magát alvó módba vagy nem kapcsol ki....


bal alsó sarok windows gomb leállítás..alvó mód.. katt elsötétül a monitor majd 5,10 másodperc múlva vissza rak a bejelentkező panelre ..ahova a jelszót kell beírnom mintha most kapcsoltam volna be ...


tudtok bármely tanácsot..ötletet adni mit kéne tennem ez ellen...


1 hónapban vagy 4,5X eljátssza ezt és hosszabb távon nem szeretném ezt csinálni hogy csak a főgomb megnyomásával "Kapcsolom ki" úgymond...


a gép 2 hónapja lett össze rakva

tehát nem régi...


Win 10 64-bit


( egyébként van hogy bekapcsolás után várnom kell még a merevlemez miatt hogy ne pörögjön 100% vagy a körüli értékek miatt .... system folyamat...microsoft telemetry.. szolgáltatás gazda folyamat stb...)



2017. júl. 15. 19:25
 1/5 AntZ ***** válasza:
Katt az asztal egy üres pontjára, majd alt + f4: leállítás.
2017. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos ugyanaz a helyzet :/
2017. júl. 15. 22:58
 3/5 AntZ ***** válasza:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Ha nem tudnak hiba nélkül végigfutni a parancsok, akkor futtasd őket csökkentett módban.

2017. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs változás :(
2017. júl. 25. 22:36
 5/5 anonim válasza:
Történt változás? Hat ha csak 2 hónapos akkor gondolom kaptatok ra garanciát hogy ha nem működött amit az elöttem írt én lehet hogy elvinném egy szervízbe. De szerintem egy Windows újra rakás megoldaná.Mondjuk nem biztos de egy próbát megér. Ideig óráig lehet tartani a fő kapcsolóval való leállítást.
2017. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!