Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért fagy le a számítógépem?

Mért fagy le a számítógépem?

Figyelt kérdés

Általában játékok közben szokott lefagyni de volt már rá példa, hogy netezés közben fagyott le ilyenkor nem reagál semmire a ctrl alt deletere sem csak az ujrainditás segít.

Rossz lehet alkatrészek közül a winchester a videokártya az alaplap vagy a proci a memoriát a tápot kicseréltem néztem a hömérsékletet is nem melegszik semmi cpuhütöt is vettem.

win 10em van egyébként szokott csak 1mp-re is lefagyni de után egyböl jó lesz az újrainditás után nem ir semmi hibaüzenetet mintha mi se történt volna olyan is történt már hogy nem kellett újrainditsam csak lefagyott és magátol indult újra.

Vajon mért csinálhatja?



2017. júl. 16. 16:01
 1/5 anonim válasza:

Lehetőségek:


1. Vírusos a géped, javaslom a Kaspersky letöltését, 30 napra ingyenes és az biztos kitakarítja a géped.


2. Újrakéne telepíteni a windowst. (ez szinte biztos megoldaná de időigényes)


3. A géped rossz, lehet valami meghibásodott, vidd el egy PC-shez aki átnézi és ha van valami akkor megcsinálja. Illetve jó lenne ha leírnád mi a konfigod hogy kapjunk róla egy képet.


Remélem segíthettem.

2017. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és már amióta rossz újratelepitettem 3x.
2017. júl. 16. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:

8gb ram

amd athlon x4 840 3800mhz

Asrock fm2a58m-dg3+

420w táp

geforce gt 640 2gb

2017. júl. 16. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Kaspersky-t és lefutattam egy vizsgálatot de nem észlelhető fenyegetés.
2017. júl. 16. 17:12
 5/5 anonim válasza:
Én is azt ajánlom hogy inkább szervízbe vidd, ott biztos tudni fogják.
2017. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!