Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért zajos a hangfalam...

Miért zajos a hangfalam alapjáraton?

Figyelt kérdés
A régi hangfalam kiszolgálta magát, az utóbbi időben zajossá vált, egy magas sípoló hangot adott ki (nem túl hangos), ezért vettem egy újat. Azonban ez az új is ugyanolyan sípoló hangot ad ki, de jelentősen hangosabbat, mint a másik, a zenék, filmek így élvezhetetlenné válnak (fülesen keresztül is). Mitől van ez? Hogy javíthatnám meg? A gépemmel van baj?

2017. júl. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az alaplapon lévő Jack dugóval van a probléma.. nem megfelelő érintkezés/árnyékolás. :S

Ha van fülesed próbáld meg azzal is, esetleg ha az alaplapon van másik (zöld) Jack csatlakozó, pl. a gépház előlapján, akkor azon is ki lehet próbálni.

2017. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm. Akkor próbáld ki a régi hangfaladat is egy másik gépen mert szerintem az a hangfal nem volt hibás. Ott mint ahogy azt említette az előttem válaszoló is a jack aljzattal lehet probléma. Lehet tényleg rossz volt az előző hangfalad is de én megbizonyosodnék róla hogy tényleg az-e a rossz. Ha az jó akkor fölöslegesen vettél új hangfalat. Igazából amire én is gondoltam azt az előttem válaszoló elmondta, én csak ennyit akartam hozzátenni hogy próbáld le a cuccot.
2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hangfal volt a ludas, vettem egy másikat, ami tökéletesen működik! :) Köszi mindkettőtöknek!
2017. júl. 19. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Kifogtad akkor :D Nincs mit a helpért :)
2017. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!