Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami mód az adatmentésre...

Van valami mód az adatmentésre a C particióról ha újra kell telepitenem a Windowsot?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi, hogy a gépnek meg lett adva egy jelszó amit valamiért nem fogad el. Próbáltam új jelszót kérni, de valamiért azzal sem akar bejelentkezni.

Fogalmam sincs mi lehet a baj, de nem is érdekel mert különben itt volt az ideje egy ujratelepitésnek.

Magyarán a gépnek semmi baja csak nem tudunk bejelentkezni.

A fenti kérdése várom a választ.



2017. júl. 18. 14:23
 1/6 anonim válasza:
ezek szerint újraraktátok már az oprendszert?
2017. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Ezért egyből nem telepíteném újra a rendszert.


Windows 7/8/10?

Microsoft online fiók van (felhasználónév = email), vagy sima helyi fiók? Utóbbi esetben telepítőlemezzel biztosan átírható a jelszó, pl. (legalul videó is):

[link]


Online fióknál az elfelejtett jelszó lehetőséget érdemes kipróbálni.

[link]

2017. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hominida ***** válasza:
Ha bejelentkezni sem tudsz, úgy még a fájlokat sem éred el, vagyis a mentés lényegében teljesen ki van zárva. Ha live diskről el tudod érni a lemezegység tartalmát, akkor a fájlokat át tudod menteni, de a registryben levő milliónyi beállítás kinyerése rohadt vesződséges dolog.
2017. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a windows beállításokat azaz a C partíciót mindig törlöm. Inkább belakom még egyszer a clean install után a rendszert. Amik adatok vannak azokat meg nem a C-n hanem a D-n tárolom. Nekem egy új rendszerhez csak azok kellenek. Egyébként igen, valami portable rendszerrel kinyerheted az adatokat ha kellenek csak mint azt említették sok időt vehet igénybe.
2017. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fél napig vesződtem vele, mire az illetőnek eszébe jutott, hogy mégse az a jelszó amire szentűl esküdött, mivel túl rövid volt és nem fogadta el. Ezért beirt még pár plussz karaktert...Kiégtem

De érdekelne mégis, hogy mi ez a dolog az adatok elérésével kapcsolatban. Dobnátok pár linket, vagy esetleg hogyan tudok utánaolvasni a módszernek?

2017. júl. 18. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Én itt találtam rá erre. Tudtam, hogy létezik ilyen de itt a portable rendszer mellett sokmást is tudsz rakni a pendrive-ra ha végig követed a leírást. Igazából vírusirtó eszköz az egész de tudsz bele tenni partíciókezelőt, fájlkezelőt mindent szinte. [link]
2017. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!