Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vehetnék komplett PC-t?

Hol vehetnék komplett PC-t?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sajnos nem tudok számítógépet összeszerelni. Amikor legutóbb csak alkatrészeket vásároltam-nem olcsón- és szakemberhez vittem összeszereltetni sérelmek értek, amiket itt nem részleteznék.

Tudom komplett PC vásárlása esetén is fennáll a veszélye a sérelmeknek.

Mégis ha komplett Pc vásárlása mellett döntenék, milyen boltot/üzletet/honlapot ajánlanátok?

Illetve az ilyen gépeket is lehet alkatrészeire szerelni?

Mert tudom, hogy a tápok általában nem megfelelők, de azt kitudom cseréltetni!

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2017. júl. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok a gépek is ugyan abból állnak, úgyhogy nyugodtan szétszedheted őket, de ha van egyedi garanciájuk akkor lehet hogy azzal ugrik is. Szerintem ezen az oldalon kérdezz egy jó gépösszeállítás után, aztán keress olyan boltot ahol összerakják neked a kért hardvereket.
2017. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve a szétszedés a terved (ami megtörné a garanciát, igen) akkor inkább mondj egy árkeretet, hogy mennyit szánsz rá és milyen célra kell a gép, perifériák vannak-e, és írunk egy listát, amit PCX-en, IPON-on meg tudsz rendelni akár összeszereléssel együtt is.


Nem fog itt senki sem szívesen ajánlani előre összerakott gépet / céget, ebben biztos lehetsz.

2017. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
71%
Személyesen menj el egy számítástechnikai üzletbe, és kérj tanácsot az igényeid megadva. Aztán menj el egy másikba...és így tovább... A 4. üzletnél összegezd, amit ajánlottak. Néha még alkudni is lehet...:) A garancia természetesen alkatrészenként értendő ilyen esetben! Én, így csinálnám...ha nem vennék néha használt hardvert is...
2017. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül inkább egy notebook mellett döntöttem.
2017. júl. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!