Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két fejesről?

Figyelt kérdés

Acme Aula Shax gaming mikrofonos fejhallgató

Yenkee YHP 3010 HORNET Gamer mikrofonos fejhallgató


Ezeket az extreme digital oldalon néztem, megbízható az oldal? Rendelhetek onnan?



2017. júl. 24. 11:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a bestbyte oldalon néztem még a AULA PRIME GAMING HEADSETet
2017. júl. 24. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Hááát...


Az én szempontomból, amit "Gamer"-nek hívnak, vagy "Játékra"-val reklámozzák az csalóka tud lenni.

Meg a vásárlót meglehet fogni, csak a kinézetével.


Nekem ezidáig mindig is kinézetre semmilyen fülesem volt, mégis márkásak voltak. Meg inkább nézek paramétereket, semmit hogy néz ki. :)


Neten rendelt, és akkor visszatudod küldeni 2 héten belül, ha nem tetszik.


(most van rajtam: [link] :) Ez volt a reklám helye.)

2017. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de max 6000-6500öt tudok rááldozni:(
2017. júl. 24. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsó "gamer" füles ( és minden más ) mind gagyi. Tulajdon képpen egy kinai vackot veszel jo kinézettel és ezért valamivel drágábban. Lehet, hogy inkább sima fülhallgatóval jobban jársz de ahhoz meg kell külön zajszűrő. Az edigital meg szerintem teljesen korrekt cég. Rendeltem tőlük már töbször és vásároltam is a boltjukban. Garanciáztatnom még nem kellett.
2017. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!