Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Eztrer kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Netezésre,jegyzetelésre, tervezőprogram(AutoCad;ArchiCad) használatára. Teljesítmény és ár-érték arány figyelembe vételével.



2017. júl. 24. 16:29
 1/4 anonim válasza:

a videókártya memóriabusza mindegyiknél csak 64 bites.

Én minimum 128-asat néznék, igaz az több, mint biztos, hogy drágább is. ITthon nehéz jót találni.

64-eset nem vennék semmiképp....

2017. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
ezek közül a 4. de elég drágák,talán a fullhd kijelző miatt.ha nem zavar a nagy tömeg akkor vehetnél gamer-notit,teljesítményben sokkal jobb. [link]
2017. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen ezzel a notebookkal énis szemeztem :D

De csak a médiamarktban néztem körül az ott lévő meghaladja a 250000 ft-os keretemet.

Részletre venném és az könnyebben megoldható az üzletben mint az interneten ezért nem szeretnék onnan rendelni.

2017. júl. 24. 18:23
 4/4 anonim válasza:

Üdv!


Nem szeretném rád erőltetni az akaratom, vagy lebeszélni a 4-es gépről, de szerintem az 5-ös valamivel jobb. Szerintem a DELL az egyik legmegbízhatóbb márka.

Nálunk az egész család DELL gépeket használ (persze különböző árkategóriában) és még sosem volt gondunk velük.

2017. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!