Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gamer egér,...

Melyik a legjobb gamer egér, illetve billentyűzet 10 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés
A 10 ezret külön-külön értem, tehát max. 10k egér, max. 10k billentyűzet.

2016. febr. 20. 00:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
gamer = villog mint a police lámpa? szerintem vegyél egy logitech normál bill-t és azt használd már ha minőség a fontos mert a gamer igazából 30 k-tól kezdődik és nem gamernek hívják.
2016. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
2000-ért veszel egy normál billt a többiért veszel egy jó egeret
2016. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én is a Logitechre szavazok, mind egér, mind billentyűzet terén. Logitech G100s körül egérnek (bár azóta látom, már 12e körül van az ára, ami nem éri meg... legutóbb, mikor néztem, 7-8 ezer volt), billentyűzetnek meg akár egy K120, ha megelégszel vele.


Ha össz. 20 ezerből gazdálkodsz, egér után itt nézelődj: [link]


CM Storm Alcor, ami még 12 ezer körül van, és sok igényt kielégítő rágcsáló.


Billentyűzetnek meg valóban elég egy olcsóbb, de megbízható darab is. Nálam évekig működött a K120. Megnézheted a prohardver billentyűzet-ajánlóját is, de nem fontos. Inkább egy jó szenzoros egérre költs többet.


Hama, Aula, Trust, A4Tech, stb. kerülendő, pláne, ha játék a cél.

2016. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

A billentyűzetem már nem nagyon érdekel! Gondolkoztam gamer-en de minek már megszoktam hogy leragad a space! :D

Egérnek Mad Catz egeret ajánlok. Én lassan egy éve egy M.M.O 5-öt használok!

Remélem segíthettem! ;)

2016. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
#3 as azok a hama es aulas cucok is amit a vr thec be mutattak?
2016. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#5: MINDEN Hama, Aula, Trust, A4Tech, Acme, Mars, Natec, Tracer, Vakoss és a többi kínai webshopos szutyok: pokolra való hulladék. Aki nem próbált jobbat, annak megfelelhet, csak ne ossza az észt, hogy az ezer forintos Tescós egér ugyanolyan jó, mint a 20 ezres Steelseries.
2016. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Most pont tescos van mert beszart a microsoftos

Azon kivul meg csak golyos egerem volt es nem tudom hogy milyet kene venni

2016. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Genius Maurus Land Series2 ez az egér elég jó személyes tapasztalatom szerint , avago adns 3090 szenzor van benne és jó frimwarel nem elcseszettel tehát nagyon pontos az egér. a talpai azok cserélendők hyperglide csúszós okosságra meg ha fps játék akkor a súlyt is ki lehet operálni belőle és tökéletes ! 6500 forintért vettem mondhatni be ékelődőt a logitech g100s helyére ár/ érték arányban.
2016. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egy kis nézelődés után, illetve a TheVR videó (amit már említettetek) hatására, szerintem egy jó választás lenne a Hama uRage Illuminated Gaming billentyűzet. Tudom, hogy #3-as írtad, hogy "Hama, Aula, Trust, A4Tech, stb. kerülendő, pláne, ha játék a cél", de nekem nincs pénzem harmincnetomhányezreket költeni gamer perifériákra, örülök, hogy van egy viszonylag jó gépem, ezért is mélyen a zsebembe kellett nyúlnom. Azt megértem, hogy nem szabad ezeket a párezres egereket, billeket a nagyokhoz hasonlítani, de ha alacsonyabb árkategóriában nézelődünk, akkor miért lennének kerülendők? Pl. ez a billentyűzet 9-10 ezer forint, csuklótámaszos, van billentyűzet háttérvilágítása (és ez nekem nem azért fontos, mert "jajjaj, ha gémer akkó villognia kee", hanem azért mert sötétben szeretek játszani, gépelni stb., hogy csak a monitor fényét lássam, viszont így elengedhetetlen a háttérvilágítás, és egyébként is a szobámban elég rosszak a világítási körülmények, nagyjából mindig sötétben van a billentyűzet), hozzászólásokat olvasgatva senkinél nem csúszott, illetve nem matricás, hanem lézeres (vagy milyen?) technológiával vannak ráütve a betűk, tehát nem kopik. Ennél több szerintem nem is kell, hiába Hama...


Az egér kicsit már más, ott 2 közül akarok választani: Hama uRage Illuminated optikai egér (6-7 ezer forint 2400 dpi, vagy akár 3600, 5 programozható gomb, egyedileg állítható, adott játék függvényében, szövet borítású kábel), Hama uRage Reaper NX (7-8 ezer forint, 4000 dpi, 5 programozható gomb, egyedileg állítható, adott játék függvényében, szövet borítású kábel).

Ezek is ugyan úgy a Hama-tól származnak.:-) Most egy HP 5-Button Optical Comfort Mouse-om van, nem rossz, kényelmes, de ez nem játékra lett kitalálva...

2016. febr. 20. 17:59
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nem értesz a szép szóból ugye? nem a programozható gomboktól lesz gamer. sz**r anyag használat, 500 forintos egerekbe jobb optikai szenzor van . 6-7 k-ban kizárolag genius maurus land series 2 ! ha jót akarsz magadnak.
2016. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!