Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy interjúra...

Holnap megyek egy interjúra egy Rendszergazdai pozícióra, de mivel pályakezdő vagyok, hiába tanultuk a Windows szervereket, mivel nem használok itthon szervert, így nem sokat tudok. Most kezdjek el tanulni?

Figyelt kérdés
A Tanáraim azt mondták gyakorlatban tanulok meg mindent. Most meg kellene valami kézzel fogható gyakorlati tapasztalat. Mit tegyek? Max pár rövidítést tudok, meg alapbeállításokat beállítani. De gondolom betanítanak nem?

2017. júl. 25. 18:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

#9 Addig csináld míg hibamentesen nem megy a rendszer, a szabályoknak megfelelően.


Én nekem például gépem se volt hozzá ezért béreltem egy combosabb VPS szervert, amin tudtam gyakorolni, nem baj ha hibázok, kinyírom a rendszert vagy valami rosszul működik rajta, újrapróbálhatom. Egy nyári szünet alatt többet tudtam mint a legjobb tanulónk az osztályban.

2023. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!