Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a hang a...

Miért nem működik a hang a számítógépemen?

Figyelt kérdés

[link]


Az eszközkezelő szerint sem tudom eldönteni mi lehet a baj. Próbálkoztam driver újratelepítéssel, de az sem segített.

Szerintetek hardveres gond van vagy esetleg lehet még valamit ügyeskedni?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2017. júl. 29. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem működik a hang? Lehet a megadott eszköz (,Hangszóró, headse) hibásodott meg .
2017. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
UI:Próbálj valamit frissíteni az eszköz kezelővel ,mivel ott van az egyéb eszközökben. Lehet az egyik alaplapi chip, vagy bármely chip illesztő programja, és frissítés esetén lehet megoldodik.
2017. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, tudni kéne hogy érted, hogy nem működik...

Hangkártyád milyen? Drivert honnan szedted? Oprendszer?

Ha rámész a hang ikonra alul a tálcán és megy valami zene akkor látod ugrálni a zöld csíkot vagy X-et mutat, vagy valami...? Lejátszóeszközökben az van-e kijelölve ami rá van dugva? Jó helyre van bedugva a hangfal/fejhallgató?

2017. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hangkártyád milyen? Drivert honnan szedted? Oprendszer?


- Windows 7-es oprendszer, kb. 4-5 éve telepítve van minden driver, eddig hibátlanul működött és egyik napról a másikra valamiért elromlott.


Ha rámész a hang ikonra alul a tálcán és megy valami zene akkor látod ugrálni a zöld csíkot vagy X-et mutat, vagy valami...? Lejátszóeszközökben az van-e kijelölve ami rá van dugva? Jó helyre van bedugva a hangfal/fejhallgató?


Kipróbáltuk másik hangszóróval de azzal sem működik. Jó helyre van dugva. Viszont most vezérlőpultban ezt találtam.


[link]


Akkor most a csatlakozó romolhatott el?

2017. júl. 29. 19:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ugrál a zöld csík, ha valami olyat nyitok meg, aminél hangot kéne hallanom.
2017. júl. 29. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... ha eddig működött rendesen akkor szerintem a csatlakozó romolhatott el. Windowst is újrarakhatod, de kétlem hogy segítene.
2017. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!