Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pénz-szűkében használt vagy...

Pénz-szűkében használt vagy új laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Van a hardverapro.hu,vannak különböző boltok,ahol olcsóbban lehet venni használt laptopokat. Vannak a nagy kereskedelmi áruházak(média markt),ahol új,de annak megfelelő árban lehet kapni ugye.

Tavaly egy Acer laptopot vettem a media marktban,120 ezer forintért,amit utána eladtam,de most szükségem van rá egyetemin tanulmányaim miatt.


Nem értek hozzá. Ha használtat érdemes venni,akkor mit kell megnézzek,odafigyeljek,hogy az X forintért megvett laptop valóban X-hez közeli értékű,néhány évig kitartó laptop legyen?


Előre is köszi ha válaszoltok!!!!


23/Lány


2017. júl. 30. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
120-ból mindenképp használtat. Laptopszalonban garanciával kapsz használt gépeket, keress HP 8570p-t, az elég strapabíró és megbízható gép.
2017. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy mi a fészkes francnak kellett eladnod a vadi új laptopodat? Gondolom, hogy már akkor is sejtetted, hogy egyetemre fogsz menni.

Ilyen jól megy?

Ne vegyél használtat.

Vegyél egy ugyanolyan újat.

Nagyon jól jártál, kétszer veszed meg ugyanazt.

2017. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Két ellentétes vélemény,de azért köszi!

Akkor eladtam,mert kellett likvid problémáim voltak!

Abban konvergáltok,hogy 120ért érdemes venni,és Utolsó szerint újat. Köszi.

2017. júl. 30. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Masszív gépet vegyél, sok hurcoláshoz, nyitogatáshoz. DellPrecision-t is kaphatsz ennyiért, azt megvenném használtan is. Vagy Latitude.
2017. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha találsz persze használtan. Latitude jobban elérhető.
2017. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És akkor miért nem árulod el nekünk, hogy mire is akarod azt a laptopot használni? Erre nem lehet mentség az, hogy "Nem értek hozzá", mert ha bemész egy laptopüzletbe, rögtön azzal a kérdéssel fognak indítani, hogy "és akkor mit akarsz vele kezdeni?". Hát gondolom, gépezni akarsz rajta. De ezzel még mindig nem vagyunk előrébb.


Talán az unalmas bölcsész órákon akarod elütni az időt valami modern menő játékkal? Rendben van, ajánlunk gamer laptopot 300.000-5.000.000 Ft között.

2017. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ujonnan mindenkepp webaruhazbol vedd.


[link]



ezt javaslom.


hasznaltan is szoba johet... megbizhatosag szempontjabol illetve a garancia miatt is kockazatosabb.

olyan 80 ezer korul kaphatsz olyat, ami a kov. evben kitarthat. azt kell nezni, hogy az akksija jo legyen benne, kulonben csak toltorol tudod majd hamarosan hasznalni.


mindent egybevetve en a helyedben a fenti linkrol vennem.

megbizhatosag, garancia, illetve az uj akksi miatt.

2017. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 minden notebookos kérdéshez belinkeled ezt a gépet, de fogtad már a kezedben? Láttad már közelről? Az egyik legrosszabb gép, ami jelenleg a piacon van.
2017. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miert lenne a legrosszabb?


pro es kontra?

2017. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

aki írta,hogy rossz,meg minek linkeli be,az olyan badarságot írt vissza levélben,amikor rákérdeztem


na most ez mi? egy id*óta?

2017. júl. 30. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!