Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni...

Milyen laptopot érdemes venni illetve honnan?

Figyelt kérdés

Az első laptopomat ajándékba kaptam, tehát esélyem se volt arra, hogy nézelődjek és válasszak valamit, utána olvassak a dolgoknak. Viszont most úgy döntöttem, hogy elkezdek gyűjteni és veszek magamnak egy újat.


Olyan laptopot szeretnék ami elég erős ahhoz, hogy játszani lehessen rajta. A mostanin csak a Sims fut rendesen meg régebbi játékok, de a legújabb Tomb Raider és Assasin's Creed stb. már nem élvezhető annyira szaggat. Nem valami hiper-szuper gamer laptopot szeretnék venni, csak olyat ami azért tud is valamit. Csak alkalmanként játszok, amikor nem vagyok otthon, hogy a PS-emet nyúzzam.

Azt nem tudom, hogy az új laptopokba tesznek már SSD-t vagy azt külön kell megvennem?

Valamint azt sem tudom mennyire van értelme, de ha veszek én biztos nem kérek a gépemre Win8-at vagy 10-et (hanem Win7-et).

CD/DVD meghajtóra sincs szükségem. Ha lesz benne akkor meg kivetetem. Adnak egyáltalán az új laptopokhoz ilyet?

Szóval mint láthatjátok elvárásaim vannak, csak a tudásom hiányzik :D


Nem vagyok ellene az internetes rendelésnek sem, de pl. Media Markt esetleg valami helyi számítógépe bolt? Hol a legolcsóbb ilyet venni?

(Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy tanuló vagyok és csak nyári munka/részmunkaidős munkára van lehetőségem, szóval nem terveztem 300 ezret kiadni egy laptopért ami 2 év múlva már "semmit" nem fog érni.)

(És sejtem, hogy valaki úgy is megjegyzi, ha játszani akarok akkor asztali gép, de hangsúlyozom az a lényeg, hogy mozgatható legyen. Könnyen mozgatható nem szétkapom meg összerakom máshol :'D.)


Ohh még valami. Nem tudom mennyibe kerül plusz ramot venni egy laptopba. Az enyém szerencsére bővíthető volt, így tudtam venni még 4-et. Ha az új laptop is bővíthető lesz és mondjuk nem raktak bele túl sok ramot akkor érdemes/lehetséges-e a régiből kiszedetni és az újba átrakatni?



2017. júl. 31. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2017. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
200 ezer vagy annál egy kicsit több. De 250 ezernél nem igazán szeretnék többet adni érte.
2017. júl. 31. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lenovo Y520 ha +5ezer forint még belefér

Link: [link]


Asus ROG GL553VW ebben kicsit öregebbek a hardverek

[link]

2017. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!