Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Power pointban felsorolásnál...

Power pointban felsorolásnál jobbra mutató kezet hol találom meg?

Figyelt kérdés
2015-ös érettségiben ezt kéri, most csinálok ilyet először, a felsoroláson belül a testreszabásnál kerestem, de nem találtam. Tudjátok pontosan hol tudnám megtalálni? 2016-ossal csinálom.
2017. júl. 31. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Éés még egy kérdés. "A bekezdések előtt 12 pontos térköz

legyen!" Ezt pontosan hol lehet beállítani? Mert csak olyat találtam, ami a betűk közti térközt igazítja.

2017. júl. 31. 11:13
 2/5 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem 2010-sem van abban a következők szerint :


Jobbra mutató kéz : Leengeded a Felsorolást a lefelé mutató kis háromszöggel aztán a "Felsorolás és számozást ..." választod. Kiválasztod melyiket akarod átrakni jobbra mutató kézre, majd "Testreszabás" gomb : Itt megkeresed a jobbra mutató kezet (Wingdings betűtipus és a 70 kódú karakter) leOKézod.


Bekezdések : Kezdőlap - A bekezdéseknél a sarkán lévő négyzet és ferde lefelé mutató nyillal megnyitod a bekezdések ablakot és ott a térköznél tudod beállitani a 12 pontos térközt.


Sok sikert.

üdv.

2017. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm! Ha nem állítom be a betűtípust akkor is ott van? Ugye akkor az van ott hogy 'normál szöveg'. Mert legörgettem de nem találtam. Vizsgán hogy kéne megtalálnom ha nincs ott és nem tudom hogy milyen betűtípusban találom? :D
2017. júl. 31. 14:44
 4/5 coopper ***** válasza:
100%

Hát ha nem tudod, hogy milyen betűtipusban található meg egy adott jel, akkor azt nem tudod berakni felsoroláshoz.


De azt azért mindenki tudja, hogy az ilyen jelek azok a Wingdings betűtipus-ban vannak.


Üdv.

2017. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaa rendben. Akkor megjegyzem. :D Köszönöm még egyszer! :)
2017. aug. 2. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!