Skyrim erő hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a skyrimben egy kuldetes van, meg pedig "Hasznald a "Folottes uralom" kialtast a Szel koven!" De a hiba, hogy megtanultam meg is kaptam az erot de nem lehet hasznalni, ha ranyomok negjelenik egy ablak amibe semmi nincs bele irva csak leokkozni lehet es igy a feladatot se tudom teljesiteni, ujrainditottam a jatekot es valtozatlan.

2017. aug. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen állsz, nem jó szögben. Ez fent van a hegyen?
2017. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos akarhogy allok, onmagaban az erore ra se lehet kattintani, hogy hasznaltba vedd. Rakttintok, kidob egy ablakot amibe semmi nincs beleirva es csak leokkozni lehet, de nem lehet hasznalni az eros, es a neve is szurke mig a tobbi erom feher es hasznalhato.. :/
2017. aug. 2. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. Sarkany lélekkel kell aktiválni. Kijelölöd és ha jól emlékszem t gomb, de lent irja melyik gombot kell használni
2017. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott azt irja unlockolni kell, biztos kimaradt a forditasbol
2017. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nightwing evil ***** válasza:
0%
Ki az a barom aki magyarul játszik az elderscrolls legjobban lebutítottabb játékával?
2017. nov. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!