Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cs:go hirtelen fps droppok,...

Mikoke kérdése:

Cs:go hirtelen fps droppok, megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy asus x54h laptopom a cs:go (minden lowon,800x480)a legtöbb pályán ugy 60-100 fps,infernon,nukeon meg kb. 10-20al kevesebb,ez így még talán elfogadható lenne,de mikor meglátok egy enemyt,vagy tűzharcba keveredek egyszerűen meg akad a játék egy pillanatra és ez nagyon zavaró

2017. aug. 1. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A géped milyen??

Mert nekem is voltak FPS gondjaim..gyenge a géped, Nuken, infernon azért kevés az fps-d mert ezek nagyobb mapok, mint egy dust 2..

2017. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, fogalmam sincsen miért, de megoldódott :D Esetleg töltsd le a DriverBoostert és rakd fel vele a legújabb drivereket. (Mikor én raktam fel az új drivereket a kis, gyenge videókártyám elkezdte minden akadás nélkül futtatni a FullHD-t, pedig azelőtt csak a HD-t bírta.) A CS-ben is növekedett az FPS-em a max 80 FPS helyett most max 120 FPS-em van.
2017. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hát igen fontos a Driver is.Milyen videókártyád van?Ha Nvidia töltsd le a Geforce Experiencét és az majd mindig jelez az Nvidia legújabb Driveréről.

2017. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Ha fut a DriverBooster, aki ne indítsd el a CS-t, előtte mindenképpen zárd be a programot feladatkezelőből, ugyanis az iObit-es termékek VAC detected-ek!!!

2017. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemis kell oda Driverbosster.(Első vagyok)

Minden Driver megvan az oldalán.Ha AMD-d van akkor az AMD Oldalán megtalálod a legfrissebb drivert, ha Nvidiád, akkor felmész az Nvidia oldalára és ott lesz a legújabb Driver, Ha Intel akkor meg az Intel oldalán ilyen egyszerű..Jó hogy szóltál második, mielőtt használná valamelyik csgo-s haverom driverboostert, szólok neki nehogy VAC-ot kapjon xDD

2017. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!