Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Mivel lehet kiírtani...

S. O. S. Mivel lehet kiírtani a Facebook messenger vírust? Hiába törlöm a partnerek üzeneteinél a videókat, azok állandóan visszatelepülnek. Minden partneremtől érkeznek ezek a vírusos videók. Mit tegyek? A törlés nem használ.

Figyelt kérdés

#Facebook #chat #vírusítás
2017. aug. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te terjeszted: jellemzően egy böngésző kiegészítőként jelenik meg és a nevedben tevékenykedik, itt tudod tiltani. Sokszor magát a böngésző beállításait is letiltja hogy ne tudd megnyitni a kiegészítőket, ilyenkor az alaphelyzetbe állítás üti ki ezt.


Ha mások terjesztik: azon kívül hogy egyesével törlöd vagy elrejted a posztokat, nem tudsz mit csinálni. Minél több emberhez jut el annál nagyobb számban lesz látható hiszen így terjesztik. Meg kell várni amíg ezek az emberek a saját fiókjukról eltávolítják a vírust és a Facebook is elkezdi ezt blokkolni. Ez sokszor több óráig és 1-2 napig is eltart.

2017. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én terjesztem a vírust. Ha a Cokikat törlöm, kapok megoldást? mivel nem tudom milyen webhely látogatásnál szedtem fel. Ha lehet, akkor a segítség legyen lépésró-lépésre !! vagy egy olyan vírusírtó linket , nevet kérnék, ami hatásosan kitörli.
2017. aug. 5. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a böngésződ beállításait és azon belül is a kiegészítőket/addon/bővítmény - itt szokott általában egy új ismeretlen alkalmazás megjelenni és az csinálja. Eddig ahányszor valakinél vírus volt és segítettem neki (4-5 alkalom), mindig így történt. Ezt a kiegészítőt kell letiltani, törölni és megszűnik a terjesztés.
2017. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Próbálkozok. Ezt mennyire ismered és mi a véleményed:

Kaspersky Virus Removal Tool programot, és távolítsa el azokat a nem kívánt vírusokat a

2017. aug. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!