Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja hogy a képernyőm...

Fonorokxiu kérdése:

Mi okozhatja hogy a képernyőm játék közbe elsötétűl bekad a pillanatnyi hang és ezt nem tudom megoldani csak ujrainditással?

Figyelt kérdés

Már vólt ijen problémám mikór régebben megterheltem a gépemet de még akkór garanciába vólt és cseréltek benne procit és videókártyát és ez egy ideig megoldotta.Aztán vettem bele egy elég erős videókártyát amivel ezt a kikapcsolást azonnal érzékeltem ugyanakkór a driverek feltelepitése (amit kaptam a videókártyához) megoldotta a problémát ugyanakkór most a melegebb napokba még tapasztaltam hasonlót.

A videókártyám egy RX 460 as 4gb es videókártya aminek a hömérséglete 48-50 C közt mozog most de elvileg 120 ig mehet.

A proceszorom egy i3 as 4160 as ami 50-60C közt mozog ha nem futatom a játékot.Játék közbe nem mértem le.


Erős a gyanúm hogy a proci a hibás mert megterheli a videókártya és ezért hamar túlmelekszik..Ha lentébb huzom a videókártya teljesitményét az időkorlát amig megy a gép kitolódik..átlagos 30C hömérségleten(házba a hő) nem is érzékeltem hogy kikapcsoljon több hétig.


Egy hűtőpasztacserét szeretnék elvégezni rajta de nem vagyok 100% hogy ez megoldja vagy hogy egyáltalán hejes a feltételezésem hogy a proci okozza a gondot.


Okosabbak HELP XD



#Elsötétűl a kép
2017. aug. 6. 19:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!