Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes venni, mire kell odafigyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,hogy mik az igényeid,mire akarod használni.Arra persze mindenképp figyelned kell,hogy ne valami noname szart vegyél.Kérd nyugodtan az eladó tanácsát!
2008. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eladót ne kérdezd meg. Neki az az érdekel, hogy eladjon neked valamit. Azt biztosan nem fogja mondani, hogy inkább ne vegyél, mert nincs rá szükséged. Ráadásul az eladó csak azt tudja javasolni, ami neki van, az meg koránt sem biztos, hogy olyanjuk van, ami neked kellene.


Mire kell neked egy laptop és mennyi pénzed van rá?

Ha ezt leírod, akkor tudunk segíteni.

2008. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Márkába én a HP-t MSI-t vagy a DELL-t javaslom, nekem most egy HP6720s notebookom van mind vista mind XP alatt megfelelően működik sőtt még MAC OSX Tigert is sikerült felpakolni rá;)

Munkára, photoshopozáshoz, netezéshez ideális, a videókártyája is tűrhető és DirectX 10-es

2008. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van egy asztali számitógépünk itthon, de ahhoz sajnos nem férek hozzá ( a család többi tagja miatt), helyhiány miatt gondoltam a laptopra.

Nem akarok vacakot venni de feleslegesen sem akarok érte többet kiadni.

Köszönöm a válaszaitokat

2008. okt. 20. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy mennyi pénzed van rá, ezt konkretizálhatnád.


Én 8 éve foglalkozok hardverrel, és a HP-t vagy a Lenovo-t ajánlom. Az MSI-t nem ismerem, a DELL-t viszont nagyon nem ajánlom, saját rossz tapasztalatok.

Ja, és nem kereskedő, hanem "felhasználó" vagyok, vagyis sem a HP-nél, sem a Lenovo-nál nincs érdekeltségem :)

2008. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

en is hasonlo okok miatt vettem

figyelj arra, hogy ram ugyileg bovitheto legyen

figyelj arra, hogy vehess garanciahosszabbitast (nekem 2 eves acerem van 3 eves garanciaval, szerencsere nem volt meg ra szukseg)

figyelj arra, hogy tudj neki olyan kis tartót venni, ami a laptop alját szabadon hagyja, ugy nem fog tulmelegedni, mintha siman leraknad az asztalra, osszehasonlithatatlanul jobb a teljesitmenye a gepemnek, miota van tartoja (kis ideig nem volt, hat alig tudtam hasznalni :S)


dellt meg ibmet en is ajanlom, persze csak ha sok penzed van, en 2 eve 250ezret szantam ra, amibol nagyon gagyi dellt, toshibat, meg ibmet kaptam volna, acerbol pedig jobb volt, mint egy atlagos asztali gep.


ja,es egeret mindenkeppen erdemes hozzavenni, jobb, mint a tapipad :D

2008. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

szerintem ne vegyél laptopot.

egy íróasztalod csak van, azon egy lcd monitor semmi helyet nem foglal, rádiós egér és billentyűzet ha éppen nem használod elfér a fiókban, a gép meg az asztal mellett a földön, vagy (mint nekem) polctartókkal az asztal oldalán.


Pénzben sokkal jobban kijössz, tudod fejlesztgetni apránként.


A hely az nem paraméter, mert a laptoppal is le kell ülni valahova (ölben baromi gyorsan túlmelegszik, meg kényelmetlen is), ha csak netezel is, egérrel sokkal jobb, ha gépelsz akkor érdemes venni egy rendes billentyűzetet. Magyarul ott vagy, mint egy asztalival.


Ha nem akarod magaddal hurcibálni akkor felesleges pénzkidobás.

2008. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már ott tartunk,hogy lassan olcsóbb egy laptop,mint egy asztali gép.
2008. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Azért egy használható gépet már össze lehet rakni 40ből, és azután még megnyalod a 10 ujjad olyan :P Laptopnál már nemilyen (pl 2 ghzs amd + alaplap kb 10-15 khuf, régebbi agps vidkártya (pl Gef4 mx440 - 128 mb) 3-5 ezer, ramsesok, egygigaram 6ezer, vinyó elég 80giga-10 + ház+táp)
2008. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Samsung R60P
2008. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!