Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kéne ezt folytatnom?

Hogyan kéne ezt folytatnom?

Figyelt kérdés

Én írok instagrammon eörténete és nem tudom,hogy hogyan kellene ezt a részt folytatnom.


-Nem kell félned,amig engem látsz. Mondta Alex lágy,de kissé érdes hangon. Valamitöl meleg érzés fogott el bellülröl, amit nem értettem.

-Köszönöm. Mondtam és adtam egy puszit Alex szájára.

-Ooooo.... Ezt meg miért kaptam?

-Mert szeretlek. Mondtam Alex nek ali vágott a szokásához híven,egy tudtam én mosolyt.

-Nálam jobban senki sem szerethet téged.

Mondta Alex ,majd elmosolyodott.

Megpróbátltam utánnozni a tudtam én arcát több kevesebb sikerrel.

"Csip -csöp" Hallatszodot be kivülröl az esőnek a hanglya.

-Ne már....

-Hát van ez így. Erre stokták azt mondani,hogy ,ha az élet esőt ad csinály belölle medencét.

-De nem is szokták ezt mondani.... Nevettem Alex-en.

-Akkor ezt én találtam ki. Viszonozta a nevetésem. Egészen estig beszélgettünk,maly megnéztümk egy filmet. A film jó volt, Alex és én pedig ,már kissé álmosak. Elmentünk fürödni,fogat mosni és átöltöztünk a pizsománkba, majd elmentünk aludni. Másnap reggel arra ébredtünk ,hogy egy kismadár az ablakomnál csiripel. Az a madár... Olyan szabadnak és boldognak tűnt. Teltek a percek, mi még mindíg a madarat figyeltük,amikot mellé ,le szált még egy madárka,majd eggyütt elrepűlnek.

-Milyen szabadnak tűntek. Mondtam Alex-nek.

-Pont olyanok ,mint mi. Válaszolta.

-Igen. Nézztem rá mosolyogva,majd megöleltem.

Ő vissza ölelt,majd elkeztett csikizni.

-Neheheheh áhhhhj. Probáltam mondani oríási nevetés közepette.

-Neheehehemmmm. Mondta Alex nevetve.

Majd annyira nevettem, hogy le estem az ágyrol és húztam magammal Alex-et is. Én hanyatt feküdtem a köldön,ő mepik felettem támaszkodott a két kezére ,melyek a vállam mellett voltak. Mélyen egymás szemébe néztünk,majd Alex el kezdett felém halyolni. Csak hajolt,és hajolt,egyrevközelebb és közelebb. Az ajkaink szinte már össze értek. Becsuktam a szemeim, és a kezem Alex hátára csuszott. Ki élveztem a pillanatot. Alex csak csókolt újra és újra. Egy idő ütán bele mosolyogtam a csókjába,de ő bele csokolt a mosolyomba.


Egyen lőre,nem szeretnék semmi 18+as tartalmat. Örülnék ,ha segítenétek. Ha érdekel az oldalam instagrammon : a_vilag_legjobb_szerelme



2017. aug. 11. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Inkább sehogy, köszönjük.
2017. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne.
2017. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
100%

Most meg történetírásra adtad a fejed?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

Szerintem folytasd a helyesírás-ellenőrző bekapcsolásával.

2017. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó Isten, gyere le...


Ha ezt nem trollkodásnak szántad, sürgősen kezdd el az általános iskola alsó tagozatos nyelvtankönyveit átismételni...

2017. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem direkt csinálod. Szerintem neked fizetnek ezért.
2017. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

@#4-#5:

Az a legriasztóbb az egészben, hogy nem egyértelmű a trollkodás szándéka. Egy hétköznapian buta ember esetleg örömét lelheti abban, hogy egy szöveget telezsúfol ordenáré helyesírási hibákkal, de ennek ellentmond, hogy néhány hibázásra erősen kínálkozó szó helyesen van írva -- az efféle fordulatokat meg egyszerűen nem tudom hova tenni:

„Megpróbátltam utánnozni a tudtam én arcát több kevesebb sikerrel.”

Lidérces, komolyan mondom, a hideg futkos a hátamon. Ilyesmit lázbetegtől, drogostól sem vár az ember.


Valami elfajzott önkínzási vágytól hajtva megpróbáltam megkeresni az Instagram-oldalt, de nem sikerült. Talán jobb is így.

2017. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!