Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy kéne folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy kéne folytatnom? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy közös ismerősünk mutatott be az Ő kérésére, mert nagyon tetszettem neki. Ismerem egy hete. Eddig randiztunk kétszer. Arra terelődött a téma, hogy szeretnék-e többet, és nekem is megtetszett, és mondtam, igen, de csak lépésről lépésre. A lány mondta, Ő ebben bizonytalan, mert még, állítása szerint túl van (de szerintem nem) előző szerelmén, akivel együtt se voltak, és a srác már 400km-e lebeg valahol. Mondta, nem szeretne elveszíteni, mint barát, de fél, mivel még sosem volt párkapcsolata. Valahogy feljön minden nap ez a téma... És, már kissé unom, hogy nem tud rá választ adni, hogy próbáljuk meg, mármint randizgassunk, legyen remény a dologra, vagy barát... Próbáltam megklérdezni, ezerszer, ezer féle variációba... Találkozni mindig akar... Ma kaptam tőle egy karkötőt is, azthittem beszarok. Mondta, fontos vagyok, érdeklődik, de fél, megbánt, és elhagyom. Mit tegyek? Adjatok kérlek ötleteket. Mindketten 18 évesek vagyunk. Már kicsit frusztrál ez a féle határozatlanság. A z biztos, tetszem neki. Állandóan taperol engem, a hajával szarakszik, mélyen a szemembe néz, irogat nekem, stb stb.

Mit tegyek?



2015. jan. 15. 19:59
 1/2 K. Isti ***** válasza:
Hát szerintem ha már nagyon unod akkor dobd, viszont írtad, hogy nem akar elveszíteni akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy mit gondolsz, és próbálj egy alkalommal sokat beszélni erről a témáról.
2015. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy hét alatt már volt 2 randi?? :o akkor én még tényleg nem tetszettem sosem senkinek XD
2015. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!