Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játékot lenne érdemes...

Melyik játékot lenne érdemes megvennem PC-re?

Figyelt kérdés

Eddig játszottam GTA-val, payday-vel, Overwatch-al, Batlefield1-el és nagyon tetszik a forza horizon3 is

(lol-ozni is szoktam de nem akarok még egy hasonló játékot mert lehet felvágom az ereim)



2017. aug. 12. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég mainstream játékosnak tünsz(amivel nincs baj), nézz rá a PUBGra vagy a Rustra.
2017. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rust megvan régebben sokat játszottam vele és a PUBG-t is néztem de az nem tetszik
2017. aug. 12. 01:25
 3/6 v.neymar válasza:
CS:GO vagy ha felmész steam-re akkor ingyenes játékok közül a paladinst
2017. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Overwatch után ne próbáld ki a Paladinst. Elhiszem hogy jó játék, de lábszagú lesz. Főleg hogy félig moba.


Szerintem te a casual vonalon mozogsz, Garden Warfare 2? Én jókat szoktam ökörködni benne.

2017. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont tegnap vettem meg az origin access-t és az első volt a garden warfare2
2017. aug. 18. 13:09
 6/6 anonim válasza:
Watch dogs 1,2
2017. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!