Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem miért idéz sátánt?

A gépem miért idéz sátánt?

Figyelt kérdés

Vettem egy új videókártyát és egy processzort: Geforce Gtx 1050Ti és Intel core I5 2400.

Amikor elkezdek játszani valamivel elkezdi megidézni a sátánt, de ha leveszem a játékot low grafikára akkor kicsit elcsendesül úgy 20 percre majd elkezdi megint. Overwatch-on és CS:GO-n teszteltem még ott nem volt semmi baja. Mit tudnék tenni? Itt egy videó a sátán idézésről: https://www.youtube.com/watch?v=eX-E9W3vbxU&feature=youtu.be



2017. aug. 12. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben nem virít semmi hogy nincs illesztőprogramja? De ha nem is leszedném a géphez az összes frisset a hivatalos oldalakról.
2017. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fel van rá telepítve, de megpróbálom a hivatalos oldalról, köszönöm a válaszod! :)
2017. aug. 12. 15:50
 3/3 anonim válasza:
61%
Szerintem minél előbb hívj hozzá papot, mert ez nem normális 😀
2017. aug. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!