Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsolhat ki a gépem?

Mitől kapcsolhat ki a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Le írom nektek mi is a hiba a gépemmel.

Elöszőr is volt a gépemben egy Foxconn G31MX-K, Intel Core E7500, AMD HD 2600 PRO, 2GB DDR2 RAM, Rapcon 300W tápegység, 250GB Samsung HDD.

Kicseréltem a processzort egy Quad 9300-ra, a videokártyát Sapphire HD 7770-re, a tápegységet egy Seasonic 350W-ra, tettem be 1GB RAM-ot, és ki cseréltem a HDD-t egy

Seagate 250GB-ra, mivel az előző HDD-nek voltak súlyos hibás sectorai.

Az a hiba jelentkezett, hogy amikor kezdődik egy nap és be kapcsolom a gépet mondjuk betölt a Windows logóig, majd kikapcsol azonnal gép. Többször próbálkozok annál kevesebb

ideig tölt, mondjuk már csak a Foxconn feliratik, vagy utána már csak felpörög kicsit, majd leáll.

Vissza teszem a régi E7500-as processzort simán zökkenő mentesen működik. Legalább 2x cseréltem tápegységet, még a Sasonic előtt, mert tápra gyanakodtam de nem az a hiba.

Videokártyát is ki szedtem be tettem a régit, míg az új Quad bent volt és akkor is ki kapcsolt.

BIOS-t a legújabbra frissitettem manuálisan, semmi hibát nem írt ki.


Tudok segíteni? Előre is köszönöm.



2017. aug. 5. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Van lehetőséged más lapban letesztelni az említett Quad processzort? Lehet, hogy hibás a processzor, legalábbis én erre tudok elsőre következtetni ha az E7500 zökkenőmentesen működik.
2017. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem. Nem lehet, hogy a tápegység a gyenge?
2017. aug. 5. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 95W TDP vagy 65W, tökmind1. 30W + fogyasztás max terheltség mellett amit viszont a +50W, mivel tápot is váltottál kompenzálja.
2017. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet a gond?
2017. aug. 6. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Más hiba szerintem nem lehet. A leírásod alapján úgy tűnik akkor van baj ha a quad 9300-at bele teszed. Az e7500-al pedig működik szóval én szerintem a processzorral nem jó valami.
2017. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!