Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom akkor is használhat...

A laptopom akkor is használhatom ha a töltőn van?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Lenovo márkájú vadonatúj laptopot és az ismerősöm akinek már van egy másik márkájú laptopja azt mondta nem jó használni ha töltőn van.

Nem fejtette ki bővebben nekem meg nem jutott eszembe megkérdezni és most se tudom megkérdezni mert elutazott és ki van kapcsolva a telója, én meg nem értek hozzá ez az első laptopom.

Szóval árt neki hogyha rá van dugva a töltőre és én közbe használom?

Válaszokat előre is köszönöm!:D



2017. aug. 14. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt neki. Semmi baja nem lesz.
2017. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is szabad használni. Sőt, mivel általában az energiagazdálkodás úgy van megadva, hogy ha elemről megy, akkor kisebb a teljesítmény, komolyabb dolgok futtatása (pl. játék) esetén külön érdemes a töltőre dugni, hogy a proci meg a videokártya ne csökkentett órajellel üzemeljen.
2017. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!