Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régi Fujitsu Amilo...

Van egy régi Fujitsu Amilo M1405-ös laptopom Win7-el,512MB memóriával tudom h nagyon kevés, de jobb lenne vissza rakni az XP-t? Vagy meddig használhatom az XP-t most, h megszűnt rá a támogatás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és Win7 alatt nem működik a VGA driver-ja mivel ha újraindítom újra vissza telepíti a Window-os drivert,csak addig marad rajta míg nem indítom újra. miért?
2014. jún. 12. 16:31
 2/3 anonim válasza:
Inkább rakd vissza az XP-t mert a 7-es lefog fagyni nagyon rossz lesz.legalább 1GB kell hogy normálisan működjön. Egyik barátomnak 4GB-os azzal aránylag jól működik. Tedd vissza az XP-t. nemekm is az van ugyan ennyi MEMÓRIÁVAL és nincs vle bajom. Az hogy lejárt a terméktámogatása az annyit érint hogy icrosoft nem frissíti pl.: a microsftos vírusírtódat, vagy ilyesmi. Meg a nagyon új nagy igényű játékok nem működnek rajta. Én azt mondomattól függ hogy minek kell. Ha annyira nagyon akarsz 7-es akkor inkább rakd fel a Vistát, és amikor insalálod akkor ha jól emlékszem a helymegtakarításos (vagy vmi ilyesmi) telepítést csináld. De jó lenne ha leírnád mire akarod használni a loptop-op és akkor konkrét választ tudok adni.
2014. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Rendszergazdaként telepítsd.


Mivel ebbe a típusba, - ha jól láttam - még a régebbi DDR1-es laptopmemóriamodulok valók, gondolom 2db 256MB-os modul van (ellenőrizd), bővítéshez ezeket ekkor ki kell egyenként cserélni 2db 512MB-os modulokra (ha 1db 512MB-osod van akkor elég még egyet bepattintani mellé). Keress rá mennyibe kerülne, 2-3ezerért már biztosan találni darabját:

[link]

2014. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!