Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átlagos számítógéppel kripto...

Átlagos számítógéppel kripto bányászat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Számítástechnikában jártasnak tartom magam egy picit, viszont a kripto valuta bányászattal sosem foglalkoztam részletesebben, ezért bocsánatot kérek, ha bugyuta a kérdés.


Ezzel a számítógéppel:

[link]


Lehetséges-e (bármilyen) kripto valutát bányászni 2017-ben úgy, hogy profitot termeljen, ami alatt azt értem, az elfogyasztott villanyáram költségén túl maradjon bármi profit.


A válaszokat hálásan köszönöm!



2017. aug. 15. 12:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel drágább az áram, mint amennyit előállítasz :/
2017. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak célhardverrel éri meg csinálni, különben gyilkolod a géped ami nem hoz semmilyen hasznot. Még a célgép is úgy éri meg hazai viszonylatban ha közel milliós értékben állítod össze és 0-24-ben megy, akkor lehet havi szinten kimutatni hogy nyereséges.
2017. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Minden magyar bányász azt állítja, hogy jövedelmező számára a bányászat, és mindegyik hazudik.
2017. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazából az volt az ötlet, hogy a számítógépem nem kihasznált időben egy picit "hasznosabb" dolgokra felhasználnám, de sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy bányászatra vagy másra tudjak befektetni.
2017. aug. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!