Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt nem értem, segítesz?!

Ezt nem értem, segítesz?!

Figyelt kérdés
Sziasztok venni akartam Apple MacBook air(2017) et de azt mondtak,hogy nincs értelme és,hogy elég egy Dell laptop is.Ez így igaz amúgy? Akkor ki vegyen Apple MacBook ot? Amúgy iskola és munkára használnám.Elore is köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 18. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
sulihoz lehet a windows jobb, de amúgy soha nem vennék windowsos laptopot megint :'D akkor már inkább építek egy jó kis pc-t
2017. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy pc parti annyira nem szeretem.CNC gépkezelő vagyok és nekem jobb ha magammal viszem
2017. aug. 18. 21:23
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
CNC mellé akarsz egy MacBook-ot beállítani? És ha hirtelen rádjön a CAMezhetnék, akkor mit fogsz csinálni a Mac-kel, teszel föl rá virtuális gépben futó Windowsra PowerMill-t? :)
2017. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Jó lesz ehhez az a sima laptop is, ne vegyél MacBook-ot.
2017. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme van?
2017. aug. 18. 23:11
 6/24 A kérdező kommentje:
A MacBook nak,csak a gazdagok veszik?Menozni ?
2017. aug. 18. 23:13
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt igen, másrészt pedig stabilabb mint a windows munkára, DE nem minden program érhető el a Mac OS-ére, ami Windowsra igen.

Harmadrészt pedig lehet erősebb Windowsos gépeket/laptopokat összerakni/venni olcsóbban.


Azok használják, akiknek elég a Macbook teljesítménye, és minden program fut rajta, ami kell nekik.

2017. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

"Akkor mi értelme van?"

A macbook nem sok embernek való. Sokan vesznek azért macbookot, mert az "ami k**va drága az biztos jó" elven azt hiszik, van értelme megvenni. Pedig sulihoz, vagy egyszerű irodai munkához sokkal hasznosabb és pénztárca-barátabb egy windows laptop. A macbookot igazából a komolyabb fotószerkesztéshez és videovágáshoz, illetve zene készítéshez használják, ezeken kívül szinte senkinek nem ajánlanám.

2017. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Amúgy laptop ba ami jó munka laptop az a Dell ! Nem?
2017. aug. 18. 23:29
 10/24 anonim válasza:
A DELL jó lesz neked munkára/suliba. Nen drága de minden megy rajta ami kellhet neked
2017. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!