Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem egy olyan laptopom van...

Nekem egy olyan laptopom van amin eredeti windows 10 van na most lehetseges az hogy ezek benne vannak a gepembe és mindent tudnak rolam?

Figyelt kérdés
mert olyanokat irnak hogy frissiteseket telepitettunk önnek, meg már nem emlékszem pontosan hogy miket de az jon le nekem belole hogy ezek benne vannak a gepembe, lehetseges??? koszi.

2017. aug. 19. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az összes meztelen fotódat lenyúlják...
2017. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Automatikus frissítés a géped automatikusan keresi a frissítéseket, és telepíti, erről kapsz értesítést, hogy érezd a törődést.
2017. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Azt teszi, amit a szerződésben elfogadtál. Te még tényleg nem futottál bele a Windows kémkedéséről való, évek óta tartó rinyálásba? Olvasgass róla, szerencsére van mit:

[link]

Hogy erről mit tehet az Asus, meg a laptopok általában, azt nem tudom...

2017. aug. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!