Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS:GO Általános eltiltás, miért?

CS:GO Általános eltiltás, miért?

Figyelt kérdés
Általános eltiltás, ez a fiók véglegesen megbízhatatlan állapotú. Ezt írja a GO. Semmilyen segédprogramot, csalást nem használok. Ma 1-2 orosz gyerek azt állította rólam,hogy wallhackes vagyok. Aztán a csapattársaim közül 4-en jelentettek ezért. Ezután a meccs után 2 órával ezt írta. Miért van ez, ha nem csaltam meg stb.? Valaha vissza tudok még lépni?

2017. aug. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a végleges. Valószínűleg nem fogsz tudni mit kezdeni max új fiókot csinálni. Mondjuk ez akkor azt jelenti, hogy a report esetén a rendszer utána sem néz jogos-e a report csak kiosztja a büntetést már ha igazat mondtál.
2017. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni vele, max ha megveszed újra. Én pl a Driver Booster miatt kaptam VAC-ot. (Hozzáteszem a profilomon VAC van, in-game pedig "Game Ban: This account has been baned by Overwatch.") De én meg sem veszem újra, elvagyok a non-secured szervereken, alih van csaló.
2017. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha megveszed újra akkor a régi accon lévő telefonszámod ne add meg az új accon, mert instant bant kapsz!!!!
2017. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!